Προς το περιεχόμενο

sopcast


Kostas-1-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Mπορει καποιος να με βοηθησει οσο αναφορα το Sopcast;

Προσπαθω να το κατεβασω εδω και καιρο αλλα απο οπου και να το κατεβασω(π.χ. Download.com,απ την επισημη σελιδα του Sopcast,απο διαφορα ατομα στο DC++)οταν το σκαναρω με το AVG μου βρισκει ιο.Επσης οταν το κατεβαζω απο την επισημη σελιδα του Sopcast σταματαει και ξεκιναει συνεχεια το download.:confused:Ξερει καποιος να με βοηθησει κυριως για τον ιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγώ το έχω και το έχω σκανάρει και δεν βρίσκει ιό! Μάλλον θα είναι false positive! Kατέβασέ το από εδώ : http://www.softpedia.com/get/Internet/Internet-Radio-TV-Player/SopCast.shtml . Αποκλείεται να είναι μολυσμένο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oσο αναφορα gia την λειτουργεια του sopcast χρειαζεται καποιος ιδιαιτερος χειρισμος π.χ λογαριασμος ή τπτ αλλο;Εγω συνδεθηκα σαν ανωνυμος και μετα πηγα στην καρτελα καναλια και πατησα εναν αγωνα για να δω αλλα κανει buffering εκατο ωρες.Απο 20-25 παει και μετα πισω..Χρειαζεται κατι αλλο για να λειτουργησει σωστα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειάζεται ενεργοποίηση, ως ανώνυμος μια χαρά βλέπεις! Κάποια κανάλια, ειδικά αν έχεις 768 σύνδεση θα ζορίζονται και δεν θα φορτώνουν αλλά θα βρεις και πολλά που θα παίζουν μια χαρά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειάζεται ενεργοποίηση, ως ανώνυμος μια χαρά βλέπεις! Κάποια κανάλια, ειδικά αν έχεις 768 σύνδεση θα ζορίζονται και δεν θα φορτώνουν αλλά θα βρεις και πολλά που θα παίζουν μια χαρά!

 

Eγινε σ'ευχαριστω.Καλα το καταλαβες 768 εχω:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντως δεν μου έπαιζε κανένα από τα Ελληνικά. Εννοείται το ξήλωσα...

 

Βιάστηκες φίλε μου αλλά ίσωςε το ξανασκεφτείς! ΣΧΕΔΟΝ όλοι οι αγώνες παίζουν μια χαρά με 768! Με περισότερο είσαι άρχοντας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βιάστηκες φίλε μου αλλά ίσωςε το ξανασκεφτείς! ΣΧΕΔΟΝ όλοι οι αγώνες παίζουν μια χαρά με 768! Με περισότερο είσαι άρχοντας!

 

Μα πριν καμιά βδομάδα που το είχα βάλει, μου έβγαζε buffering σε όλα τα κανάλια και κόλλαγε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oσο αναφορα gia την λειτουργεια του sopcast χρειαζεται καποιος ιδιαιτερος χειρισμος π.χ λογαριασμος ή τπτ αλλο;Εγω συνδεθηκα σαν ανωνυμος και μετα πηγα στην καρτελα καναλια και πατησα εναν αγωνα για να δω αλλα κανει buffering εκατο ωρες.Απο 20-25 παει και μετα πισω..Χρειαζεται κατι αλλο για να λειτουργησει σωστα;

 

ελπιζω να μην εχεις ανοιχτα torrents ή να κανεις download ταυτοχρονα οταν πας να δεις ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A ναι... Εννοείται πως κλείνουμε ότι άλλο χρησιμοποιεί το ίντερνετ την ίδια στιγμή! Πολλοί λένε, αν ξαι είναι θέμα ασφάλειας, να κλείνουμε και το firewall!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης, πολλά ελληνικά κανάλια εκπέμπουν μόνο όταν υπάρχουν live αθλητικά γεγονότα. Δεν με χάλαει να βλέπω champions league σπίτι μου και την τρίτη ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

λειτουργούν ακομα τα κανάλια του sopcast? Προσπαθώ να κατεβάσω το πρόγραμμα από την επίσημη σελίδα αλλά δεν υπάρχει οπου και αν ψάξω....:shock: μηπως να μου εστελνε κάποιος το setup? :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λειτουργούν ακομα τα κανάλια του sopcast? Προσπαθώ να κατεβάσω το πρόγραμμα από την επίσημη σελίδα αλλά δεν υπάρχει οπου και αν ψάξω....:shock: μηπως να μου εστελνε κάποιος το setup? :rolleyes:

 

Κατέβασε το από εδώ ή εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...