Προς το περιεχόμενο

divx-->dvd + subs...


anpetsalis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

+1 στο convertXtoDVD

 

Παιδια με το convertXtoDVD οι υποτιτλοι φαινονται σε επιτραπεζιο DVD;Η μονο σε προγραμματα του υπολογιστη π.χ powerDVD φαινονται οι υποτιτλοι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια με το convertXtoDVD οι υποτιτλοι φαινονται σε επιτραπεζιο DVD;Η μονο σε προγραμματα του υπολογιστη π.χ powerDVD φαινονται οι υποτιτλοι;

 

το πρόγραμμα αυτό, σου δημιουργεί ταινία σε κανονική μορφή dvd, οπότε μην ανησυχείς, θα μπορείς να τους βλέπεις σε όλα τα επιτραπέζια dvd players..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πρόγραμμα αυτό, σου δημιουργεί ταινία σε κανονική μορφή dvd, οπότε μην ανησυχείς, θα μπορείς να τους βλέπεις σε όλα τα επιτραπέζια dvd players..

 

Nα σαι καλα antreaslam.Σ'ευχαριστω πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχουν χιλιαδες...αλλα χανει πολυ η ποιοτητα στην μεταφορα

Το μονο που εχω δοκιμασει και κραταει την αρχικη ποιοτητα ειναι το TMPGEnc DVD Author 3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω έχω την ίδια ακριβώς απορία. Ποιο είναι αυτό το προγραμμα που διατηρείς τη μέγιστη ποιότητα του αρχείου σου; Το nero vision ίσως; Ρωτάω γενικά χωρίς υποστήριξη υποτίτλων και δημιουργία "ωραιων" μενου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάλι εξαρτάται τι κάνεις, υπάρχουν τόσα πολλά προγράμματα γιατί έχουν κάποια καλά στοιχεία για τη μια δουλειά και κάποια άλλα για άλλη. Αν υπήρχε το τέλειο πρόγραμμα, θα χρησιμοποιούσαμε όλοι αυτό και τέρμα. Ασε που μπαίνει και το προσωπικό στοιχείο. Αλλοί θέλουν avi2dvd, άλλοι το winavi, άλλοι το convertxtodvd , άλλοι το TFM- άλλοι τον cinema craft encoder - άλλοι τον canopus και πάει λέγοντας. Προσωπικά έχω 2-3 προγράμματα για διαφορετικές δουλειές γιατί άλλο π.χ. με βολεύει όταν έχω να κάνω με τηλεοπτικές σειρές και άλλο βάζω όταν θέλω να δουλεύσω μια ταινία και θέλω καλή ποιότητα. Επιλογές ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...