Προς το περιεχόμενο

Θα ηθελα τη γνωμη σας...


apostolos2007

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας

Αντιμετωπιζω ενα σοβαροτατο προβλημα

Ξεκιναω...

Τωρα τελευτεα το κινητο μου χτυπαει και η αναγνωριση δειχνει ενα αλλοκοτο νουμετο 064444060444460:-?:-?

Οταν το σηκωνω ακουγεται ενα χαλαρο αερακι σαν καπιος να φυσαει ηρεμα το ακουστικο.Εγω δεν μπορω να καλεσω αυτο το νουμερο:-?

Τι μπορει να ειναι αυτο?

 

Επισης λαμβανω συνεχεια στο σπιτι μου διαφορους φακελους απο καπιον αγνωστο

Μεσα στο φακελο δεν υπαρχει τιποτα αλλα οταν ανοιγω το φακελο υπαρχει μια αφορητη δυσοσμια!!

Και τωρα τελευτεα η κορη μου παραπονιετε οτι τα βραδια εχομαι στο δωματιο της και οταν κοιματε και της μιλαω σε μια αγνωστη γλωσσα!!!!

Ενω εγω εκεινη την ωρα κοιμαμαι!!

 

 

Εχω αρχισει και τρομαζω με αυτα τα πραγματα...

Τι να κανω?

Λετε να εχουν σχεση ολα αυτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα φέρεις 5 σβούρες γύρω από τον εαυτό σου τραγουδώντας το theme της "κλασσικής περιπτωσης βλάβης" και μετα θα κάνεις ένα backup τα ακυκλοφόρυτα παιχνίδια της zipperia studios στο 25terabyte δισκάκι σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκίμασε να πιεις αγιασμό να δουμε τα αποτελέσματα. για να είσαι σίγουρος όμως ότι τα πράγματα γίνονται σωστά και δεν έχεις αυταπάτες, βιντεοσκόπησε το και μετά ανεβασε το και στο youtube...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε μου μην ανησυχείς..εχω περάσει τα ίδια..δράμα η κατάσταση..στην δική μου περίπτωση όμως η αστυνομία έπιασε τον δολοφόνο έγκαιρα...άντε καλή τύχη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό τώρα το είπες εσύ ή το δαιμόνιο που σε έχει κυριεύσει; δεν πιστεύω να να δοκίμασες τον αγιασμό χωρίς να τραβήξεις βίντεο;;;; :( εμάς δεν μας σκέφτηκες καθόλου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εφοσον δε σου επηρεζουν τη ζωη, βαλε μια καμερα να γραφει να δεις αμα τα ονειρευεται η κορη σου αυτα, κι εφοσον διαπιστωσεις οτι τα ονειρευεται, ασε τα αλλα οπως ειναι, σιγα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ε βαλε την καμερα και μας λες μετα!

Στα 4 της δε νομιζεις οτι εχει αρκετη φαντασια για να το πει αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δικαίωμα το έδωσες εσύ βρίζοντας. επίσης αν δεις αυτά που λες, καλύτερα να στραφείς σε παπά παρά σε ένα φόρουμ... επίσης ένας ψυχολόγος/ψυχίατρος είναι ενδεδειγμένος αν ο παπάς σου πει ότι δεν είσαι δαιμονισμενος ή κάτι τέτοιο... καθένα απ αυτά ανάλογα το τί θα δείξει η κάμερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...