Προς το περιεχόμενο

αγγλικό καλώδιο με τρια βίσματα....


creativecow

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μην το παρετε σαν υπονοούμενο αλλά πρόκεται για καθαρό καλώδιο macbook....

 

αγόρασα πριν μερικές ημέρες ένα macbook 13 από την εταιρία System Graph, πολύ θα την γνωρίζετε...

 

από ότι κατάλαβα εισάγει macbook από την αγγλία και τα πουλάει στην Ελλάδα με το μοναδικό κακό ότι το καλώδιο τροφοδοσίας είναι αγγλικό και σε αναγκάζει να φοράς σκουφάκι :-D στο βίσμα καλωδίου ώστε να μπορείς να το τροφοδοτήσεις κανονικά....

 

τους το είπα και μου είπανε ότι είμαι ο μοναδικός που έχει πρόβλημα και τους κάνει παράπονα, και οτι κανένας άλλος δεν έχει παραπονεθεί, και μου λένε ελάτε να το κόψουμε το καλώδιο και να σας βάλουμε κανονικό βίσμα...

 

θα έλεγα καμια κουβέντα, τελοςπαντων πήγα και μου δωσανε ένα καλώδιο με κανονικό βίσμα, (οταν λεμε κανονικό εννοώ κομένο κανονικό)....

 

για κάποιον περίεργο μπορει να πει οτι εκανα βλακεια, αλλα από το να φοράω καπότες στον υπολογιστή μου καλύτερα έτσι...

 

εκεί που θέλω να καταλήξω είναι αν μπορώ να βρω μόνο το καλώδιο τροφοδοσίας μόνο, από το τροφοδοτικό και πέρα... και να μην αναγκαστώ να αγοράσω όλο το κιτ τροφοδοσίας (100ευρο)... καρφί κατευθείααν στο τροφοδοικό βρήκα από έναν φίλο....

 

μήπως έχει κανέναν κάποιο καλωδιάκι για έμένα τον περίεργο....

 

 

έχει αντιμετωπίσει κάνένας κατι παρόμοιο???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην άλλη άκρη πάει κατευθείαν μέσα;ή έχει πάλι κάνα φισάκι;Άν δέν είναι μονοκόμματο θα βρείς σίγουρα σε μαγαζί με ηλεκτρονικοηλεκτολογικά κτλ εκτός αν θές να είναι οποσδήπωτε της "μαμάς"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εμενα αυτο το βίσμα μου δώσανε αλλά μεγαλύτερο είναι το βίσμα από το πάχος του φορητού.. στην τσάντα μου αναγκάζουνε να κουβαλάω εξτρά μ******... τελος πάντων...

 

αν καποιος ακούσει για καλωδιο τροφοδοσίας "mama" ας μου στείλει ένα pm.

thanks...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...