Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με σκληρό!


costasmarkoglou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια θελω τη βοηθεια σας.

 

Ξαφνικα πριν καμμια βδομαδα ο 2ος σκληρος μου επαθε προβλημα. Ενω οταν ανοιγω το PC και μπαινω κανονικα στα Windows Vista μου δεν υπαρχει κανενα προβλημα, οταν παω να μπω μεσα στον σκληρο μου, ή προσπαθω να ανοιξω ή να αντιηραψω καποιο απο τα αρχεια μου που εχω μεσα σε αυτον, τοτε κολλαει στιγμιαια, και αμεσως μετα εξαφανιζεται απο το συστημα, ειναι δηλ λες και δεν εχω 2ο σκληρο!

 

Μπορει καποιος να καταλαβει τι μπορει να φταιει?

 

Δε με νοιαζει ο σκληρος αλλα θελω τα αρχεια που εχω μεσα οπωσδηποτε! Υπαρχει τροπος να τα μεταφερω στον 1ο μου σκληρο απο DOS με καποιον τροπο???

 

Να πω οτι σκεφτηκα την επαναφορα συστηματος, αλλα δεν υπαρχει επιλογη που να πηγαινει το συστημα πριν 1 βδομαδα(γιατι τοτε πρωτοεμφανιστηκε το προβλημα). Υπαρχει επιλογη που το πηγαινει μονο 1-2 μερες πριν αλλα τι να το κανω....

 

 

Ευχαριστω εκ των προτερων!!! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kalimera kati paromoio epatha kai ego otan to piga ston giatro kai to sindesa ekei doulepse amesos giati prin kaneis diafora svise ton vgale ton ektypoti an exeis kleise to mixanima sou kanonika kai meta vgalto apo tin mpriza asto 10 lepta kai meta sindesi kai ekkinisi kai vlepeis an

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...