Προς το περιεχόμενο

Hamachi απορία....


KalEL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θέλω να εγκαταστήσω το Hamachi σε ένα pc και θέλω όμως να κρύψω το icon από το system tray και επίσης να μην ανοίγει το παράθυρο στο startup... Αλλά το service να τρέχει κανονικά Λοιπόν??? Κανένα κόλπο???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να μην ανοιγει οταν ανοιγεις pc το μονο που μπορω να σκεφτω ειναι απο το run:msconfig πασ καρτελα εκκινησης και ξετικαρεις το hamachi.μονο αυτο ομως μην πειραξεις τιποτα απο τα windows και εχεις προβληματα μετα.επισης, για να μην εμφανιζεται στο τρει κανεις δεξι κλκ στην γραμμη εραγασιων πας ιδιοτητες προσαρμογη και κανεις τις ρυθμισεις σου....

bye

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να μην ανοιγει οταν ανοιγεις pc το μονο που μπορω να σκεφτω ειναι απο το run:msconfig πασ καρτελα εκκινησης και ξετικαρεις το hamachi.μονο αυτο ομως μην πειραξεις τιποτα απο τα windows και εχεις προβληματα μετα.επισης, για να μην εμφανιζεται στο τρει κανεις δεξι κλκ στην γραμμη εραγασιων πας ιδιοτητες προσαρμογη και κανεις τις ρυθμισεις σου....

bye

 

Ναι αλλά άμα παώ μέσω msconfig ουσιαστικά είναι σαν να απενεργοποιώ την υπηρεσία του πράγμα που δεν θέλω γιατί εγώ ουσιαστικά θέλω να ξεκινάει αυτόματα αλλά χωρίς να το βλέπουν οτι ξεκινάει... Μου φαίνεται σας έβαλα δύσκολη δουλειά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...