Προς το περιεχόμενο

Αναζήτιση πληκτρολογίου


Kagkouros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 66
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Οκ φίλος :) Την τρίτη θα έρθει

 

Ακόμα δεν ήρθε? Τρίτη είναι χαχαχαχαχαχα:mrgreen::mrgreen:

 

Σοβαρά τώρα σαν υπενθύμηση όταν έρθει μια καλή φότο από πάνω είναι ότι πρέπει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ καλό (το logitech ultra x) πολύ όμορφο όταν είναι καθαρό γιατί το μένουν οι δαχτυλιές στο γυαλιστερό μαύρο (!) σχετικά λεπτό, τα πλήκτρα θα μπορούσαν να κάνουν λιγότερο κλικ (όχι ακριβώς laptop) και παρά την διαφορετική διάταξη των πλήκτρων (θα σου πάρει μια βδομάδα να το συνηθίσεις) τα δάχτυλα στο qwerty πάνε εντελώς φυσικά πάνω τους. Καμία σχέση με τα κλασσικά. Αλλά πολύ κοντά του σε αίσθηση κάποια slim αλλά πολύ πιο πλατιά λόγω των έξτρα πλήκτρων πληκτρολόγια της microsoft. Για στενά τραπέζια (όπως εδώ) και αναζήτηση μιας ποιότητας στη ζωή μας η επιλογή είναι άριστη για την τιμή που διατίθεται! Ναι έχει όλους τους ελληνικούς χαρακτήρες κανονικά μαζί με τους λατινικούς. Μια αμφιβολία για την αντοχή στο χρόνο του space bar γιατί στο πλαίσιο (από όπου και η αγορά γιατί δεν αντέχω για 20 ευρώ να περιμένω) είδα το εν λόγω πλήκτρο από το πάτα πάτα να έχει πεταχτεί στον αέρα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε kagkouros λόγω απαγορευτικού του απόπλους των πλοίων δεν ήρθε η παραγγελία μου. Αλλα ήρθε τώρα :) Παω να πάρω το πληκτρολόγιο και να βγάλω φώτο να το δείς :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ για τις φώτο. Παρόλο το γεγονός ότι δεν έχει ελληνικά (μου αρέσει πολύ) ξενέρωσα γιατί είχε το "Χ" μέσα το όνομα και νόμιζα πως ήταν αυτό το πληκτρολόγιο...

Το έχει δει κανείς πουθενά να πάω να το πάρω?

Το είδα εδώ αλλά δεν είμαι σίγουρος ότι είναι αυτό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα απο μεγαλη ...περιηγηση δικη μου στον χωρο των πληκτρολογιων με αισθηση σαν του laptop προτεινω ανεπιφυλακτα το Labtec ultra flat .Ταπεινο για την τιμη του αλλα πολυ καλο.Σπιτι εχω το πανακριβο dinovo αλλα μπορω να το συγκρινω και με το Labtec της δουλειας .Το ποντικι απο το set δεν λεει πολλα αλλα το πληκτρολογιο ειναι πολυ καλο.Το ειχα παρει σε καποιο μαγαζι της Στουρναρη τυχαια !!!!Εχει και ελληνικους χαρακτηρες.Καπου 25-30 ευρω κανει αν θυμαμαι καλα.

 

labtec-ultraflat-wireless.jpg

http://www.labtec.com/index.cfm/gear/details/EUR/EN,crid=28,contentid=747

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...