Προς το περιεχόμενο

Αναζήτηση τροφοδοτικού


kosmasgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά κανα τροφοδοτικό για Pentium 4 υπάρχει κάπου να αγοράσω ? Στο eshop για παράδειγμα που κοιτούσα όλα είναι με SATA συνδέσεις. Εγώ θέλω με τα κλασσικά βύσματα γιατί ειναι και λίγο παλιό. Υπάρχει κάτι στα 400-500 watt ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ φίλος. Βλέπω όλα γράφουν PCI-E βλέπω και τα μικρά βυσματάκια για SATA και απελπίστηκα. :) Ποιό προτείνεται ? λογική τιμή ετσι ? :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω πάρει το Heroichi 385W με 47? (μου φαίνεται) πολύ καλό και διαθέτει και τις παλιές συνδέσεις :D γιατί σε P4 και με IDE σύστημα το έχω, AGP κάρτα κλπ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Οποιοδηποτε και να παρεις (400W+, αλλα και πιο ποιοτικα μικροτερα) θα σε καλυψει με τη νεα σου καρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ παιδιά :) Αντε να παίξουμε και το Medal of honor :) Παιδιά αυτό πως σας φαίνεται ? Ειναι συμβατό έτσι ? http://www.eshop.gr/show_per.phtml?id=PER.700426

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα πρότεινα κάτι τέτοιο.. Επειδή κι εγώ ψάχνω για καλό τροφοδοτικό , και ταυτόχρονα με την μελέτη που έχω κάνει και την βοήθεια απο τα παιδιά εδώ μέσα στο forum .. έμαθα πως πέρα απο την Gaming Series η Thermaltake δεν έχει να δείξει κάτι στο χώρο.

 

εγώ έχω καταλήξει σε Etasis...αλλά ψάξε μόνο να δείς αν είναι συμβατό με την motherboard σου.. μην έχει κανένα 24pin βύσμα motherboard και φάς ήττα... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To βυσματάκι που πάει στην Motherboard έχει 20 τετραγωνάκια (10+10) σε παράλληλη διάταξη. Κλασσικά δηλαδή. QDI η motherboard και P4 2.8 CPU

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά λέω πως απ'ό,τι ξέρω τα καινούργια τροφοδοτικά έχουν 24pin φίξ βύσμα για το motherboard και όχι σπαστό για να μπαίνει και σε motherboard όπως και τη δική σου. Πρόσεξέ το αυτό... πολλοί την έχουν πατήσει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...