Προς το περιεχόμενο

Απόσταση από οθόνη


Kagkouros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

M aresei re kagoure pou sto ena post grafeis oti tin evales sto 50 tin fwteinothta kai einai arketa xekourasti sta matia. Kai meta anoigeis neo thema kai twras apo ti apostasi prepei na kathesai giati einai kourastikh. Twra egw ti na katalavw.

H apanthsh einai : apo thn apostash pou se volevei. Ama exeis px. mywpia na katseis konta!!! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

M aresei re kagoure pou sto ena post grafeis oti tin evales sto 50 tin fwteinothta kai einai arketa xekourasti sta matia. Kai meta anoigeis neo thema kai twras apo ti apostasi prepei na kathesai giati einai kourastikh. Twra egw ti na katalavw.

H apanthsh einai : apo thn apostash pou se volevei. Ama exeis px. mywpia na katseis konta!!! :P

 

lol.

Εννούσα πως ήταν ξεκούραστη την συγκεκριμένη στιγμή γιατί την είχα στο 60.

Αλλά και πάλι ρωτάω γενικά σε τι απόσταση πρέπει να καθόμαστε από 22" οθόνες (PC)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Den yparxei kapoio diethnes standard apostasis apo tis 22ares. APla oso plisiazeis kalo einai na rixneis thn fwteinothta gia na mhn se gavwnei!!!

Apo makrya kai terma na einai akoma kalytera.

 

A kai genika otan h lampa(es) mias tft leitourgoun se meiwmeni fwteinothta ayksanetai o xronos zwis tous. Oxi dld oti tha thn exeis 10 xronia alla leme twra...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

axaxaxaxaa

lol baret!!!!

βασικα την δικια μου την οθονη την ειχα παρει 500?

οποτε αν πω στην μανα μου να μου την αλλαξει θα μου την φερει στο

κεφαλι....

:)

Sony trinitron Multiscan E430 19"

πριν απο 4χρονια και κατι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η καλυτερη αποσταση απ'την οθονη ειναι αυτη η οποια δε σε κουραζει εσενα.επισης για να μην ξετιναξουμε τα ματια μας πρεπει να προσεξουμε και τον φωτισμο του δωματιο γενικα,οχι το contrast της οθονης μονο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφόσον μιλάμε για PC Monitor προφανώς ισχύει η ίδια απόσταση που είχες την παλιά σου οθόνη, δηλαδή απόσταση γραφείου και καρέκλας! Μάλλον οι ρυθμίσεις θέλουν αλλαγή και όχι η απόσταση. Επειδή η οθόνη σου είναι και τηλεόραση (κι εγώ την ίδια έχω πάρει) ενδέχεται οι ρυθμίσεις να διαφέρουν από αυτές που σου φαίνονται καλύτερες σαν TV. Πειραματίσου επομένως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...