Προς το περιεχόμενο

σχετικά με ON TELECOMS


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Sxetika me ta paketa tis On gia adsl,stathero thlefono kai psifiaki TV. Oi perisoteres gnomes pou exw parei gia tin on einai thetikes, alla kapoioi psagmenoi sto thema filoi mou de mou eipan kai toso kala logia kai ekana pisw.

An exei kaneis idia peira as mou pei ti gnomi toy kai an kapoios pisteuei oti uparxei kati kalutero stin agora as me diafotisei.

 

Eyxaristw

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sxetika me ta paketa tis On gia adsl,stathero thlefono kai psifiaki TV. Oi perisoteres gnomes pou exw parei gia tin on einai thetikes, alla kapoioi psagmenoi sto thema filoi mou de mou eipan kai toso kala logia kai ekana pisw.

An exei kaneis idia peira as mou pei ti gnomi toy kai an kapoios pisteuei oti uparxei kati kalutero stin agora as me diafotisei.

 

Eyxaristw

Εγω παντως που την εχω απο τον Απριλιοειμαι παρα πολυ ικανοποιημενος και επειδη κανω και πολλα τηλ στο εξωτερικο δεν νομιζω οτι υπαρχει κατι αντιστοιχο στην αγορα να μιλας απεριοριστα με 0,09 λεπτα και απο 1/10/07 εντελως δωρεαν πληρωνωντας μονο το παγιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης θα θελα να ρωτήσω κάποιον που να έχει βάλει on.Από εξυπηρέτηση τι λέει??Επίσης κάνει και η on όπως οι υπόλοιπες εταιρίες κάνα τρίμηνο να γίνει η σύνδεση??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

esu poio programma exeis valei?tilefonia kai internet h auto me tin IPTV?

Εγω εχω βαλει αυτο που εχει και τα 3 μαζι με 35 ευρω ,γιατι τοτε που το εβαλα μονο αυτο υπηρχε αν και δεν ειμαι φαν της Τηλεορασης αλλα η διαφορα τωρα νομιζω ειναι πολυ μικρη αν θυμαμαι καλα ειναι 3 ευρω μονο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης θα θελα να ρωτήσω κάποιον που να έχει βάλει on.Από εξυπηρέτηση τι λέει??Επίσης κάνει και η on όπως οι υπόλοιπες εταιρίες κάνα τρίμηνο να γίνει η σύνδεση??

Εμενα δεν εκαναν ουτε μηνα να μου το συνδεσουν ,εβαλα βεβαια νεα γραμμη δεν μετεφερα απο τον ΟΤΕ την γραμμη που ειχα οσο για την εξηπηρετηση δεν χρειαστηκε ποτε να την χρησιμοποιησω γιατι δουλευει μια χαρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sxetika me ta paketa tis On gia adsl,stathero thlefono kai psifiaki TV. Oi perisoteres gnomes pou exw parei gia tin on einai thetikes, alla kapoioi psagmenoi sto thema filoi mou de mou eipan kai toso kala logia kai ekana pisw.

An exei kaneis idia peira as mou pei ti gnomi toy kai an kapoios pisteuei oti uparxei kati kalutero stin agora as me diafotisei.

 

Eyxaristw

 

ΦΙΛΕ ΕΧΩ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΤΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΤΗΣ ΑΡΚΟΥΔΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΔΕΘΩ,ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΜΕ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΑΝ ΧΩΡΙΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΚΑΙ ΜΕ ΑΦΗΣΑΝ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΤΣΙ.

ΕΧΟΥΝ ΜΗΔΑΜΙΝΗ ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ,ΟΛΑ ΤΑ ΒΑΖΟΥΝ "HIGH PRIORITY" AΛΛΑ ΑΝ ΣΟΥ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΝΑ ΜΕ ΧΕΣΕΙΣ,ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΜΑΠΑ.

ΕΜΕΝΑ Ο ΡΟΥΤΕΡ ΜΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ,ΑΛΛΑ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΠΑΡΑΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ,ΤΟ ΕΧΩ ΤΑΡΑΞΕΙ ΣΤΑ RESET.ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΒΡΩ ΓΙΑΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΑΥΤΟ ,ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ.ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΟΝΟ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΜΕ ΤΕΧΝΙΚΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ Ο ΡΟΥΤΕΡ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΑ 10Μb/s ΚΑΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΛΕΙΔΩΣΟΥΝ ΣΤΑ 10.ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΕΚΤΟΤΕ ΝΑ ΒΡΩ ΜΙΑ ΑΚΡΗ,ΧΑΜΕΝΟΣ ΚΟΠΟΣ.ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ,ΔΕΝ ΣΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ.

ΕΧΩ ΑΦΗΣΕΙ ΟΜΩς ΚΑΙ ΕΓΩ 3 ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΑΠΛΗΡΩΤΟΥΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΤΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ.ΤΟ ΠΟΣΑ ΦΑΞ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΧΕΣΤΗΡΙΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΕ.ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΜΑΚΡΙΑ.ΝΟΜΙΖΩ ΟΙ ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΚ ΣΕ ΚΑΝΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ.

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΞΑΝΑ ΟΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΩ.

 

ΦΙΛΙΚΑ ΘΟΔΩΡΗΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

ΤΕΛΙΚΑ, Η ΠΙΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΗ ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ Η FORTHNET, ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ...ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ. ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ. ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ 2-3 ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΟΥΝ. ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ (ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΤΕΧΝΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ) ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΟΚ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ VIVODI, ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΜΠΟΥΡΔ...ΛΟ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ.

ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΝ, ΑΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΚΟΥΣΑ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ, ΤΩΡΑ ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΒΕΛΤΙΩΝΕΤΑΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ, ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΛΥΣΕΙ ΟΛΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ. ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΝΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΝ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

 

έχω συμπληρώσει 2.5 μήνες από την ημερομηνία της αίτησης, μετά από 1 μήνα περίπου ήρθε ο εξοπλισμός και περιμένω τα υπόλοιπα (χλωμό το βλέπω).

Κάποια στιγμή είχα τηλέφωνο αλλά τελικά ήταν συνδεδεμένο άλλο νούμερο, αργότερα είχα intrnet με χρέωση και τελικά κόπηκαν όλα, μιλάμε για το απόλυτο μπάχαλο,

επίσης πραγματικά δεν πρέπει να υπάρχει τίποτα άλλο πέρα απο τηλεφωνικό κέντρο, γιατί πώς αλλιώς να εξηγηθεί ότι ποτέ δεν σου δίνουν κανέναν υπεύθυνο να μιλήσεις και ποτέ δεν απαντάνε (οι υπεύθυνοι) με email ή fax.

 

Τελικά το adsl ή τα διάφορα πακέτα (τα κάνουν όλα και συμφέρουν) έχουν πολύ δρόμο ακόμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...