Προς το περιεχόμενο

World of Warcraft: The Burning Crusade free servers


pantrif1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οχι μόνο τζάμπα, σε πληρώνουν κιόλας στο εξωτερικό. Και σου στέλνουν και 2 ρωσσίδες. Στο εξωτερικό οι δρόμοι είανι από χρυσάφι και κανείς δε δουλεύει ποτέ....

 

Να σκεφτόμαστε και τι λέμε...σκεφτείτε το κόστος που έχει το WoW με 3000 άτομα προσωπικό. Δε λέω, το κέρδος είανι πολύ μεγαλύτερο αλλά να είναι τζάμπα δε γίνεται ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Οχι μόνο τζάμπα, σε πληρώνουν κιόλας στο εξωτερικό. Και σου στέλνουν και 2 ρωσσίδες. Στο εξωτερικό οι δρόμοι είανι από χρυσάφι και κανείς δε δουλεύει ποτέ....

 

ahem...thn kanw...byeeeee

 

 

kanonika prepei na faei kleidwma to topic...h Blizzard den epitrepei private servers oute kan agoropwlhsia account...aporw pws afhnoun oi moderators na poulane h na zhtane chars/accounts mesw twn aggeliwn tou forum :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kapou eixa brei gia private servers ena kalo post kai to exw kratisei se morfh .txt . parto atofio opws to exw kratisei kai mporei na se boi8isei. de 8umamai poios to exei grapsei kai se poio forum kai sorry giauto.

 

 

"Λοιπον για το παιδι που ρωτησε για private server να στησει...φιλε μου ακου ο δικος μου πρως το παρων δουλευει. Θα σου δωσω ενα site, εκει περα εχουν τα παντα για το θεμα αυτο

<?PHP:

http://www.cynet-gaming.com

 

. Λοιπον το ποιο καλο απο ολα αυτα ειναι το cypack τα εχει ολα μεσα.Το cypack απλως το κατεβαζεις απο το forum που λεει Download cypack θα κατεβασεις το cypack που λεγεται semi beta παρολα αυτα ειναι full realese κατεβασεις ...το κανεις extract οπου θες κ το ανηγεις θα δεις οτι καποια αρχεια μεσα εχουν απο μπροστα το "(1)" ...εσυ θα πας κ θα ανοικσεις το 1 μετα το 2 κ μετα το 3 ανοιξε τα στον ιδιο χρονο δεν υπαρχει προβλημα, αυτα τα αφηνεις ανοικτα...πας μετα στο realmlist σου κ το αλλαζεις σε :

set realmlist 127.0.0.1

set patchlist 127.0.0.1

 

κ γενικως ειναι ο server σου up κ τρεχει. Υπαρχει ενα προβλημα μονο...ACCOUNT CREATION ...για να κανεις account θα πρεπει να κατεβασεις κατι απο το site που εδωσα πιο πανω ...ξεχασα να σου πω επισης οτι για να μπεις στο site θελει register κ να ενεργοποιησεις το account σου μεσω e-mail κ μετα να πας να γραξεις στο introduce, hey για να δεις τα αλλα φορουμ ...λοιπον θα πας αφου εχεις κατεβασει κ εχεις ανηξει το cypack που κατεβασες κ εχεις αλλαξει κ το <realmlist . Θα πας μετα στο Forum κ θα μπεις εκει που λεει need help with cypack ? ...εκει θα μπεις κ θα δεις ενα ποστ που το εκανα εγω κ λεγεται σκετο "Help" θα μπεις εκει θα το διαβασεις ολο το τοπικ κ θα δεις της noob ερωτησεις που εκανα μεχρι που μου απαντησαν κ καταλαβα κ για account creation κ για τα σχετικα που εγραψα . Κ γενικως αν εχεις να ρωτησεις κατι ρωτα εκει στο Need help with cypack? ....αντε καλυ επυτιχια. "

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

na xereis omws oti kanenas private server den exei sxesh me to pragmatiko paixnidi. an perimeneis na deis to game se enan private server de 8a deis tipota. kopse 2 kafedes to mhna kai plirwse, den einai tpt 13 euro.

 

oi private servers anaferontai kuriws se autous pou exoun paixei to game apo thn kalh, kai twra 8eloun na to paixoun kai apo thn anapodh :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως ναι το σιτε το αλλαξαν , τωρα ειναι

>www.mgt-web.com

λοιπον εκει θα βρεις τα παντα , αν ειχες κανει account στο αλλο σιτε τοτε με αυτο θα συνδεεσε, αλλιως πρεπει να κανεις κ σε αυτο που εδωσα εδω...εκει θα βρεις τα παντα, το καλυτερο προγραμμα ειναι το cypack . Τωρα ψαξε κ πες μου τη help θες εδω η αλλιως postare εκει για help .

 

Παρολα αυτα ειναι λιγο παλουκιον. Εγω παιζω σε μπολικους private

>www.renegadewow.com

>www.wowaxxo.com

και σε αλλους που οταν θυμυθω σε λιγο...try this and tell me

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...