Προς το περιεχόμενο

MSn πολυ κουφο προβλημα.


louben

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Geια χαρα σε ολους.ΠΑιδια εχω ενα κουφο προβλημα.Εχω το msn messenger.Ως γνωστον οταν καποιος σε εχει προσθεσει στη λιστα φιλων του σου βγαζει ειδοποιηση.Ε εμενα μου εβγαλε ειδοποιηση οτι με εχει βαλει στη λιστα φιλων του ποιος νομιζετε????Εγω!!!!

Μου εβγαλε δηλαδη απο κατω το e-mail μου.Απο περιεργεια εκανα αποδοχη και οντως στη λιστα φιλων μου εχει βαλει τον εαυτο μου.

Τι γινεται Τελικα????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω κι εγω κατι για msn? πως μπορεις να καταλαβεις ποτε καποιος σε εχει κανει block? νομιζω υπαρχει καποιο site η προγραμματακι που το κανει αυτο. γνωριζει καποιος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω κι εγω κατι για msn? πως μπορεις να καταλαβεις ποτε καποιος σε εχει κανει block? νομιζω υπαρχει καποιο site η προγραμματακι που το κανει αυτο. γνωριζει καποιος?

 

Διάβασε όλοι τη συζήτηση:

http://www.insomnia.gr/vb3/showthread.php?t=209516

Δε ξέρω όμως αν κάτι απ' όλ' αυτά δουλεύει πράγματι κι αν είναι και ασφαλές!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Geια χαρα σε ολους.ΠΑιδια εχω ενα κουφο προβλημα.Εχω το msn messenger.Ως γνωστον οταν καποιος σε εχει προσθεσει στη λιστα φιλων του σου βγαζει ειδοποιηση.Ε εμενα μου εβγαλε ειδοποιηση οτι με εχει βαλει στη λιστα φιλων του ποιος νομιζετε????Εγω!!!!

Μου εβγαλε δηλαδη απο κατω το e-mail μου.Απο περιεργεια εκανα αποδοχη και οντως στη λιστα φιλων μου εχει βαλει τον εαυτο μου.

Τι γινεται Τελικα????

 

Κι εγώ το είχα κάνει αυτό. Φαίνεσαι κανονικά στην online λίστα αλλά φυσικά δεν μπορείς να κάνεις chat με τον εαυτό σου!

 

Ούτε ιός είναι ούτε τίποτα. Απλά κάνεις add το e-mail σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ το είχα κάνει αυτό. Φαίνεσαι κανονικά στην online λίστα αλλά φυσικά δεν μπορείς να κάνεις chat με τον εαυτό σου!

 

Ούτε ιός είναι ούτε τίποτα. Απλά κάνεις add το e-mail σου.

 

Απ' ότι λέει ο louben έλαβε ειδοποίηση ότι κάποιος τον έχει κάνει add και τελικά ήταν ο ίδιος! Δε νομίζω να έκανε add όμως... Τουλάχιστον αυτό κατάλαβα εγώ όταν διάβασα το μήνυμά του. Ας μας πει όμως ο ίδιος.

 

[...]

Εχω το msn messenger.Ως γνωστον οταν καποιος σε εχει προσθεσει στη λιστα φιλων του σου βγαζει ειδοποιηση.Ε εμενα μου εβγαλε ειδοποιηση οτι με εχει βαλει στη λιστα φιλων του ποιος νομιζετε????Εγω!!!!

[...]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...