Προς το περιεχόμενο

Πάρτε Δωρεάν το AntiVir PE Premium full για 6 μήνες


omen34

Προτεινόμενες αναρτήσεις

...Μαλλον ομως θα εχει περιορισμενο χρονο ενεργοποιησης.

Mάλλον αυτό θα ισχύει! Θα μπορείς να πάρεις όσα κλειδιά θέλεις δηλαδή αλλά δεν θα ισχύουν 6 μήνες μετά!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Mάλλον αυτό θα ισχύει! Θα μπορείς να πάρεις όσα κλειδιά θέλεις δηλαδή αλλά δεν θα ισχύουν 6 μήνες μετά!!!

 

Δεν ξέρω παιδιά, ψάξτε το και ενημερώστε και τους υπόλοιπους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα κι εγώ το Av-Comparatives και όντως μου έκανε ετύπωση το ποσοστό που έλαβε το Avira και στο On-Demand comparative και στο Retrospective test. βασικά βγήκε πρώτο και στα δύο. ήξερα ότι είναι καλό, αλλά όχι και τόσο. Τέλος πάντων, ευχαριστούμε για την πληροφορία αυτή, είναι πολύ καλό νέο αυτοί οι έξι μήνες. έχει μεγάλη διαφορά η έκδοση Classic απο την Premium. Είδα ότι το δεύτερο απλά έχει και adware-spyware, e-mail και γρήγορες αναβαθμίσεις. Αξίζουν αυτά τα 20 ευρώπουλα, δεδομένου ότι η εξάμηνη δωρεά θα λήξει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε το τσάμπα τους 6 αυτούς μήνες και όταν περάσουν οι 6 μήνες αν είσαι ευχαριστημένος, που θα είσαι, δώστα! Είναι πολύ φθηνό και πάρα πολύ αποδοτικό antivirus!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks αλλά θέλω να το αγοράσω. Τα αξίζει τα λεφτά του και με κάποιο τρόπο πρέπει να στηρίξω την Avira για να συνεχίσει την εξέλιξη του. (1,5 χρόνο χρησιμοποιώ το Classic και με έχει σώσει αρκετές φορές)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks αλλά θέλω να το αγοράσω. Τα αξίζει τα λεφτά του και με κάποιο τρόπο πρέπει να στηρίξω την Avira για να συνεχίσει την εξέλιξη του. (1,5 χρόνο χρησιμοποιώ το Classic και με έχει σώσει αρκετές φορές)

 

Συμφωνώ φίλε Sermac αξίζει τα λεφτά του και με το παραπάνω ,

Αν είσαι ευχαριστημένος με το Classic τότε με το Premium θα πάθεις πλάκα,δεν περνάει τίποτα και είναι φοβερά ελαφρύ ,σε κατάσταση maximum security είναι πιο ελαφρύ και από το Nod32,έχουν κάνει πολύ καλή δουλειά οι μάγκες.;)

 

Όσοι το έβαλαν και ενδιαφέρονται για ρυθμίσεις τις οποίες τις έχω κάνει και εγώ χωρίς να έχω κανένα πρόβλημα για τις οποίες όμως δεν φέρω καμμία ευθύνη για τυχών προβλήματα σε άλλους. κάντε κλικ εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To avast ρε παιδιά είναι αρκετά βαρύ! Σε φάσεις κατανάλωνε 45 mb από την ram ενώ το antivir δεν το έχω δει πάνω από 15 (με όλες τις διεργασίες και των 2 αναφέρομαι)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δωρεαν Avira Premium Security Suite για 3 μηνες. Δοκιμασμενο απο μενα, δινει κανονικα premium κλειδι για ενα 3μηνο. Οποιος ψαχνεται για antivirus ας ριξει μια ματια. Ελαφρυτερο απ το nod (προσωπικη αποψη) και εξισου αποτελεσματικο.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δωρεάν έκδοση δεν άφηνε να κάνω Repair σε κανένα αρχείο. Η demo του Avira Premium ούτε. Είμαι πιο ικανοποιημένος από ότι με το Kaspersky αλλά δεν μπόρεσα να το δοκιμάσω σε αυτόν τον τομέα. Υποθέτω πως αν το αγοράσω θα μπορώ να κάνω repair.

Θα δοκιμάω αυτό που δίνει ο kostelo κα θα σας πω σε 3 μήνες :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά την εγκατάσταση μου λέει οτι key rejected και κατά την λειτουργεία λέει No valid license file. Κρίμα.

 

 

Αλλαγές: Ξαναπήρα κλειδί με άλλο e-mail και όλα καλά τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...