Προς το περιεχόμενο

PES 6


GDPAISIOS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια εαν μπορούσε να με βοηθήση κάποιος θα το εκτιμούσα.Εχω το pro evolution soccer to 6 και θέλουμε να μπο΄θμε στο δίκτυο να παίξουμε 5 εναντιον 5 όμωσ το network kai oi server του παιχνιδιού δεν έχουν και κάποιος μου είπε να κάνω δικό μου host και γενικά δεν έχω ιδέα.Εαν κάποιος γνωρίζει και μπορεί να με βοηθήσει σας παρακαλώ γιατι είμαι και εντελώς άσχετως.Επίσης θέλουμε να μπούμε και να κάνουμε και όλοι μαζι προπόνηση για να δείξει ο ένας στον άλλον!!!!σας παρακαλώ είναι επείγον!!όμως να μου τΑ ΠΕΊΤΕ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΕΊΜΑΙ ΆΣΧΕΤΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μπορω να σε βοηθησω ακριβως στο πως θα το κανεις,

απλα στο ιντερνετ καφε που δουλευα εβλεπα πελατες να το κανουν,οχι ακριβως αυτο αλλα παρομοιο!

Λοιπον καταρχην 5v5 ξεχνα το!το πολυ πολυ να παιξετε 4v4

και αυτο το εχω δει να το κανουν μονο σε 1 pc!

(αλλα καηκε η mb οποτε μην το δοκιμασετε!)

Τωρα για να κανεις Network προυποθετει αυθεντικο cd key να ξερεις!

και καπου εχει rooms!θα μπεις σε 1 ή θα δημιουργησεις εσυ 1

ειναι πολυ ευκολο αυτο!

και μετα θα πεις τους φιλουσ σου να κανουν join στο συγκεκριμενο room

με το ονομα που βρισκεσαι εσυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το ξέρω το ζήτημα όμως είναι πώς φτίαχνεις δικό σου host δεν ξέρω και εγω ακριβώς τι είναι αλλα να μην μπαίνεις στους server που υπάρχουν αλλα οπώς μου είπε ενα παιδι να κάνεις λέει δικό σου host και να δίνεις στους υπόλοιπους την ip σου για να μπαίνουν αν ξέρει κάποιος εάν γίνετε και πώς γίνετε?

 

επίσης μήπως ξέρει κανένας έαν μπορείς να αλλάξεις τα κουμπία στο πληκτρολόγια με όποια θέλεις εσύ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...