Προς το περιεχόμενο

nokia n80??


Vryz4s

Προτεινόμενες αναρτήσεις

kalispera se olous. Endiaferomai gia tin agora kapoiou kinitou me wi-fi. Mexris stigmis eimai pros n80 kathos einai kai se kapia logiki timi,omos exo kapoies apories: an o Broswer einai kalos(dld boreis aneta na surfareis, na deis sites klp). Episis thelo plirofories an sas vgike kalo i..ellatomatiko...

Telos,An exete na mou protinete kati kalitero (se kapia logiki timi fusika) akoma kalitera.

 

Euxaristo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή συσκευή σε δυνατότητες,αλλά θα σε ξενερώσει η αυτονομία του.

Δυστυχώς εφόσον θες οπωσδήποτε wi-fi να ξέρεις ότι θα σκάσεις κάμποσα παραπάνω.

Προτείνω P1 από μαμά Ericsson ανεπιφύλακτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pisteuo oti gia na euxaristitheis to wi-fi xreiazesai mia suskeuh me touch screen kai arketa megalh othoni !! gi auto tha protina na deis kapoia win mobile opos to htc p3600 ktl !! mporeis na deis kai se metaxeirismena pou sigoura tha sou kostisoun polu fthinotera!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να σου πω για το WiFi του N80, γιατί δεν το δοκίμασα, αλλά για λίγα φεγγάρια που είχα το κινητό στα χέρια μου δεν μου πολύ άρεσε. Αν το διαλέγεις για το WiFi του θα πρότεινα το P990 και το P1 καθώς έχω μια συμπάθεια προς SE. Το P1 όμως είναι ακριβό ακόμα γιατί είναι καινούριο. Γενικά συμφωνώ με τον tasosvel ότι θέλει οθόνη αφής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...