Προς το περιεχόμενο

lg 22" l222ws-sn


aphroditi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχει καποιος την παραπανω οθονη ωστε να με διαφωτισει αν ειναι καλη επιλογη αγορας?ακουσα καλα λογια για την lg,μου ειπαν να εχει τυπικη κι οχι δυναμικη αναλυση.τι λετε?επισης εχει d-sub 15 pin και νομιζω vesa mounting 100m.τι ειναι αυτα σε απλα ελληνικα?νομιζω οτι το πρωτο εχει να κανει με αναλογικο κι οχι ψηφιακο σημα?κι αυτα τι ειναι?ειμαι λιγο ασχετη απο τεχνολογια.ευχαριστω προκαταβολικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι έχει 4-5 μέρες που την πήρα. Δεν ξετρελάθηκα κιόλλας και ειδικά στο Autocad μου αφήνει μουτζούρες όταν κάνω γρήγορα zoom in-out καθώς σχεδιάζω.

 

Τα πλαστικά μέτριας ποιότητας αλλά η τιμή της δελεαστικότατη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πανω που ειχα αποφασισει.στα παιχνιδια και τη γρηγορη εναλλαγη εικονας πώσ θα ειναι?κι αν δε σε ζαλιζω και δε σου ειναι κοπος,τι σημαινουν autocad,d-sub 15pin kai vesa mounting?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To autocad είναι σχεδιαστικό πρόγραμμα.

 

To d-sub 15 pin είναι η αναλογική σύνδεση της οθόνης με την κάρτα γραφικών σου.

 

To Vesa Mounting είναι κάποιο standard που έχει να κάνει με την ανάρτηση της οθόνης στον τοίχο αντί για τον κλασικό τρόπο πάνω στο γραφείο σου.

 

Τώρα για τα παιχνίδια δεν έχω ιδέα γιατί δεν παίζω καθόλου. Πάντως το refresh rate της είναι καλό. Θα μας πει κάποιος άλλος για αυτό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tipota ksexoristo, apla i ftinoteri 22ara. Se ayti tin periptosi o,ti plironeis pairneis, den ftanei sta epipeda ton akrivon montelon. An kai kamia 22ara (ektos apo mia epaggelmatiki Eizo) den exei koryfaia apeikonisi kathos xrisimopoioune ftina TN panels. H apopsi mou an theleis poiotita se megali diastasi einai mia 20ara me MVA/PVA panel.

 

To "typiki" kai to "dynamiki" pou anafereis Aphroditi anaferetai ston logo antithesis (contrast) kai oxi stin analysi. H LG kai i Samsung gia logous marketing anaferoune to dynamiko contrast ton monitors tous (px 2000:1, 3000:1) to opoio petygxanetai gia periorismeno xroniko diastima meso software kai den einai realistikos tropos metrisis tou logou antithesis. Se genikes grammes to 3000:1 dynamiko antapokrinetai se 700:1 typiko contrast.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...