Προς το περιεχόμενο

Readyboost σε laptop


DeathGuard

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω ένα laptop hp pavillion dv9312ea και "αναριοτιομουν" το εξής.Αν χρησιμοποιήσω την δυανατότητα readybood στον windows vista θα έχω καλύτερη η έστω την ίδια ταχύτητα με το να αναβαθμίσω την ram μου από ένα που είναι τώρα σε δυο giga?Διστάζω να αναβαθμίσω την ram λόγο τις πιθανής ταλαιπωρίας στην αντιπροσωπεία κλπ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα laptop hp pavillion dv9312ea και "αναριοτιομουν" το εξής.Αν χρησιμοποιήσω την δυανατότητα readybood στον windows vista θα έχω καλύτερη η έστω την ίδια ταχύτητα με το να αναβαθμίσω την ram μου από ένα που είναι τώρα σε δυο giga?Διστάζω να αναβαθμίσω την ram λόγο τις πιθανής ταλαιπωρίας στην αντιπροσωπεία κλπ..

 

Προσωπικά έχω Laptop HP dv6356ea με 1 γίγα μνήμη έβαλα ένα φλασάκι 1 γίγα 9τόσα για την ακρίβεια και δεν είδα να πέφτει ούτε η χρήση της ραμ ούτε του επεξεργαστή, κάπιοι άλλη στο insomnia είναι πιο ευχαριστημένοι από το Readyboost που αναφέρεις.

Το καλλήτερο είναι να δανηστείς 1 φλασάκι από ένα φίλο σου να δεις εάν έχεις διαφορά και μετά να αποφασίσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερα να αφαιρέσεις κάποια χαρακτηριστικά απο τα Βίστα, το φλασάκι υπόψην πρεπει να φερει πιστοποιηση ready boost ready σεο τι αφορα τις ταχυτητες του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...