Προς το περιεχόμενο

MSN emotions add


Kagkouros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά θα σας έχει τύχει να σας στείλουν ένα emotion μέσο msn και να το κάνετε δεξί κλικ "Προσθήκη..."... τον τελευταίο καιρό σε πολλά εικονάκια αυτό δεν γίνεται. Ξέρεται γιατί?

 

Ακόμα μήπως υπάρχει κανένα σιτε που να μπορώ να βρώ εκεί αυτά τα εικονάκια και τα κάνω add.

 

Συγκεκριμένα ενδιαφέρομαι για αυτό ":mrgreen:" άμα το έχει κανείς ας μου στείλει πμ με το msn του για να το κάνω add :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά γιατί δεν κάνεις το άλλο;

Σώσε αυτή την εικονίτσα ως jpeg στο pc σου με δεξί κλικ, και μετά από τις επιλογές που υπάρχουν στον τομέα με τα emoticons του msn, μπορείς να τη βάλεις και να τη χρησιμοποιήσεις ακριβώς σαν emoticon:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγαινε στο www.mess.be και θα βρεις πάρα πολλά πράγματα για το MSN. Έχει πολλά emoticons και κάποια προγραμματάκια που κάνουν αυτόματη εισαγωγή πολλών emoticons (γιατί η διαδικασία εισαγωγής ένα-ένα είναι υπερβολικά βαρετή και ανούσια...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή δοκίμασα την αποθήκευση εικόνων από το insomnia σαν αυτό ":D" στο msn εμφανίζονταν μεγάλα και χάλαγαν...

Χωρίς να θέλω να κάνω διαφήμιση ή οτιδήποτε άλλο τα εικονάκια από το http://www.ischool.gr/ δουλεύουν άψογα (τέλειο μέγεθος :D)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...
3 χρονια μετα...το ερωτημα παραμενει...κανα καλο site που μπορουμε να βρουμε gif για το msn?

γραψε στο google "msn gifs animations" H "msn emoticons" ειναι μερικες σελιδες που εχουν πολλα emoticons και μερικες που ειναι "τζουφιες"

εχω καιρο να ασχοληθω με το "αθλημα"

θα ψαξω τωρα να δω τι παιζει και θα ποσταρω λινκς

 

Πήγαινε στο www.mess.be και θα βρεις πάρα πολλά πράγματα για το MSN. Έχει πολλά emoticons και κάποια προγραμματάκια που κάνουν αυτόματη εισαγωγή πολλών emoticons (γιατί η διαδικασία εισαγωγής ένα-ένα είναι υπερβολικά βαρετή και ανούσια...)

 

πως το λενε αυτο το προγραμμα?

χρησιμοποιο καιρο την σελιδα και δεν το εχω βρει ποτε!

μπορεις να βρεις το λινκ η το ονομα του προγραμματος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Γεια σας παιδια και απο εμενα!!!!!

Ενταξει κατεβαζω emoticons και μπορω και τα χρησιμοποιω στο messenger(στις συνομιλιες),γιατι ομως δεν μπορω να τα χρησιμοποιησω στα προσωπικα μου μηνυματα? Τι κανω λαθος?

 

Ευχαριστω προκαταβολικα!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...