Προς το περιεχόμενο

Aγορα ups


paonikgt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σας!!!Εχω το συστημα της υπογραφης μου.Τι ups μου προτεινετε να παρω?Λεφτα διαθετω μεχρι 120Ε.

Υ.Γ να απαντησουν ατομα που το κατεχουν το θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεει Αυτονομία: 5.8 λεπτά στα 300 watt, 12.4 λεπτά στα 150 watt.Εγω που εχω 750watt αμα πεσει το ρευμα θα εχω προθεσμια λιγα δευτερολεπτα για να κλεισω το pc.Ετσι δεν ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oxi akrivos...750 Watt einai to maximum wattage pou mporei na apodosei to trofodotiko sou. De simainei oti katanalwneis diarkws 750W.Katanalwneis oti xreiazetai to pc sou mono kathe xroniki stigmi. Sto diko mou pc pou exw 550W trofodotiko kai exw to idio UPS me to diko sou mou dinei 17-20 lepta na kleisw to pc (i na to kleisei mono tou to UPS). Kai an deis 3 sklirous, 2 anemistires (koutiou) klp..Esena logika tha sou dinei kanena 10 lepto pou einai uperarketo..

PS: den esw sindesi tin othoni egw upopsin, alla kai na tin sindesw pali exw arketo xrono..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

to oti exeis 750ari trofodotiko den shmainei oti travaei ta antistoixa watt...

travaei mono osa xreiazetai to PC (to opoio diaferei apo idle se full load leitourgia)

 

pantws to sygkekrimeno UPS an kai kalo einai mikro...

 

egw pantws den proteinw na pareis UPS me 120 euro...dioti eite 8a pareis mikro eite megalo alla oxi poiotiko...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε ThReSh τι προτεινεις να παρω?Το συστημα μου ειναι της υπογραφης μου προσθετω ακομα οτι εχω 5 ανεμιστηρακια και εναν εξωτερικο 250GΒ,ρουτερ και οθονη 19''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια αυτο ειναι πανακριβο καποιο αλλο?Απο το πλαισιο εχετε κατι να μου προτεινετε?γιατι ειναι πολυ εξηγημενο μαγαζι και αναπασα στιγμη αν παθει κατι μπορω να το αλλαξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=1&category=835&product=608149&tab=specs

Des kai auto pou episis pisteuw oti tha se kaluptei..Pio fthino..Alla file mou to ksereis oti isxuei to oti pliroseis pairneis...Proswpika den empisteuomai kamia apo tis alles markes pou exei to plaisio..Opos eipe kai o thresh gia na pareis ena kalo kai poiotiko ups gia to sistima sou prepei na dwseis parapanw lefta apo auta pou eisai diatetheimenos na dwseis...Distixws..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το ξερω αυτο.Γνωριζω οτι η APC ειναι η καλυτερη μαρκα.Ακριβα ομως ειναι τα @@@@ .Μεχρι σημερα ειχα ups αλλα τα επαιξε η μπαταρια.Το ανοιξα για να βγαλω την μπαταρια και να παω στον γερμανο να παρω αλλη αλλα εχει κατι σιδερα τα οποια προσπαθησα με κατσαβιδι να τα στραβωσω αλλα δεν γινετε τιποτα.Και ειναι σφινωμενη καλα.Και δεν μου παει η καρδια να δωσω τοσα λεφτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

KEBO λεει απεξω.Τελικα βρηκα καποια λυση θα το δοκιμασω οταν εχω τα εργαλεια εχει κατι παξυμαδια και θελουν ξεβιδωμα αλλα τα εχουν πολυ στριμωχτα.Σας ευχαριστω για τον χρονο που ξοδεψατε για να πειτε την γνωμη σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...