Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις


Crazy killer123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ή να αλλάξεις δέρμα... (just kidding)

 

Βασικά αν σου αρέσουν πολύ και δεν θέλεις να τα κόψεις, προσπάθησε να βρεις ποιο είναι αυτό που σου προκαλεί τα σπιράκια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίταξε,η καλύτερη λύση είναι να τα κόψεις για λίγο διάστημα γιατί πραγματικά τα γλυκά τα "φουντώνουν"....Επίσης πεσ στο γιατρό σου να σου γράψει καμια κρεμούλα και αν είναι σοβαρό το προβλημα και κανένα χαπάκι....Εγώ θα σου έλεγα να προσθέσεις και λίγο sex και όλα θα φτιάξουν....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδια από τα γλυκά που τρώω βγάζω σπιράκια μήπως έχετε να μου προτινετε κάποια κρέμα? Ευχαριστώ

 

Για προσωπο ε?

Tωρα δεν ξερω τι σπυρακια ειναι αυτα αν ειναι ενα δυο ή ακμη.

Αν δεν σου εδωσε τιποτα αυτος και σου ειπε μονο να κοψεις τα γλυκα υποθετω το πρωτο ειναι.

Αρα εγω σου προτεινω Vichy Normaderm + Normaderm Nuit.:mrgreen:

Tα γλυκα δεν κοβονται ... :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry αλλά σου προτείνω να πας να ρωτήσεις το γιατρό σου για το ποια κρέμα θα χρησιμοποιήσεις!Αυτός θα ελέγξει τον τύπο του δέρματός σου και θα σου πει! Όταν ήδη έχεις σπυράκια, καλό είναι να μην παίζεις πειραματικά με διάφορες κρέμες χωρίς να συμβουλευτείς τον γιατρό σου, υπάρχει περίπτωση να τα κάνεις χειρότερα!Είχα κι εγώ πρόβλημα με σπυράκια, αλλά το να σου προτείνω τις κρέμες μου δε νομίζω ότι θα βοηθήσει, γιατί πολύ απλά μπορεί να μην ταιριάζουν στον δικό σου τύπο δέρματος και στο δικό σου πρόβλημα!Φιλικα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακμή είναι

Α αν ειναι ετσι αλλαζει.

Αυτες που σου ειπα ειναι πολυ καλες παντως για τετοιες μικροατελειες-σπυρακια που εχουν ολα τα παιδακια σαυτην την ηλικια (και οχι μονο).

Αφου πηγες στο δερματολογο γιατι δεν σου ειπε τι να παρεις? :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...