Προς το περιεχόμενο

άγνωστο αλλα καλο ;)


DomenicA

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου άρεσε... blink.gif

 

Αλλά γιατί μου φαίνεται πως το έχω ακούσει κάπου ξανά; Οι στίχοι μου φάνηκαν γνωστοί. rolleyes.gif

 

Btw, η εικόνα δεν είναι του Socratis_g; blink.gif

 

ωραιο. Ποιος ειναι?

Κάνοντας ένα search είδα πως αναφέρεται ότι το τραγούδι είναι κάποιου Κριτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κριτης - μη μου ζητάς (για σενα μικρή μου) από το άλμπουμ "ότι δεν περίμενες" (2005).

 

Σοβαρά τώρα, αυτά είναι τα στοιχεια του τραγουδιού? Γιατί το έχω εδώ και μήνες, έχω ρωτήσει άπειρο κόσμο/φίλους και όλη έλεγαν πως δε ξέρουν και άλλη έλεγαν πως είναι και καλά UNDERGROUND και κάτι τέτοια και δε έχει όνομα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.crap

κάθε γνώμη δεκτή

 

Σοβαρά τώρα, αυτά είναι τα στοιχεια του τραγουδιού? Γιατί το έχω εδώ και μήνες, έχω ρωτήσει άπειρο κόσμο/φίλους και όλη έλεγαν πως δε ξέρουν και άλλη έλεγαν πως είναι και καλά UNDERGROUND και κάτι τέτοια και δε έχει όνομα..

 

αυτά ακριβώς είναι τα στοιχεία φίλε μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Shodan είσαι τεράστιος ρε φίλε... Ψήνεσαι να ανοίξεις ένα τόπικ που να βάζουμε μέσα τίτλους από τέτοια τραγούδια;;;

 

Προτείνω πρωκαταβολλικά:

Dust Rhymes - 5 Επιστολές

Στίχοιμα - Ταξιδεύω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να πω ότι ασχολούμε αποκλειστικά με αυτό το είδος μουσικής ή ότι ξέρω όλους τους MC's εκεί έξω.. απλά μου αρέσει η μουσική και αυτά που έχουν να πούνε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να πω ότι ασχολούμε αποκλειστικά με αυτό το είδος μουσικής ή ότι ξέρω όλους τους MC's εκεί έξω.. απλά μου αρέσει η μουσική και αυτά που έχουν να πούνε..

 

Μα κι εγώ metalάς είμαι φίλε μου κυρίως αλλά ακούω σχεδόν όλα τα ήδη μουσικής και αυτά τα κομμάτια είναι πραγματικά μαγευτικά (ντάξει το γ...ησα)... Είναι όμως πάρα πολύ δυσεύρετα ρε γαμώτο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...