Προς το περιεχόμενο

Windows installer!


raven52

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια!

Εχω ενα προβλημα και ζητω την συμβουλη σας!

Το παραθυρο με μηνυμα:windows installer....ξεκιναει η εγκατασταση... μου εμφανιζεται καθε φορα με το που τελειωνει η φορτωση των windows απο την εκκινηση και καθε φορα που θελω να κανω αναζητηση αρχειων απο το μενου εναρξη!

Νομιζα οτι οφειλοταν σε λαθος εγκατασταση του windows installer 3.1 και ετσι το εκανα απεγκατασταση, εν συνεχεια επανεκκινηση και εγκατασταση και δυστυχως παλι τα ιδια!

Οποιαδηποτε βοηθεια ειναι σεβαστη! :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγουρα χρειαζεσαι την εκδοση 3.1, το προβλημα μαλλον οφειλεται σε καποιο ιο η παρασιτο που σε εμποδιζει να κανεις αναζητηση, οποτε σκαναρε το συστημα σου εξονυχιστικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

chekara ti fortoni to sistima kana tin ekinisi. diladi pigene stin enarxsi-ektelesi grapse <<regedit>> kai koitaxse sto

( HKEY_CURRENT_USER/software/microsoft/windows/current version/run) kai sto

HKEY_LOCAL_MACHINE/software/microsoft/windows/currentversion/run) ekei vlepeis ti fortoni akrivos to systima kata tin ekinisi. ekei prospathise na to psaxsis ligo nadis an fortoni kana setup gia perisotera trava screeenshot ti fortoni na se voithiso sto ti svisis

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα παιδια!

Λοιπον ο windows installer κατα την εκκινηση που λεγαμε οτι εμφανιζεται,εφυγε!!

Εφυγε αφου τελικα χρησιμοποιησα το προγραμμα WinTools net Pro,το οποιο εχει StartUp menou και αποκει ειδα ποιο προγραμμα ηταν αυτο που προκαλουσε το προβλημα!

Το θεμα τωρα ειναι οτι συνεχιζει να εμφανιζεται στο μενου αναζητηση και ποιο συγκεκριμενα στο:εναρξη ->αναζητηση ->αρχεια η προγραμματα.

Οποτε θελω να κανω αναζητηση καποιο αρχειο μου πεταει τον windows installer λες και προσπαθει να εγκαταστησει καποιο προγραμμα!

Εχετε καμια ιδεα;

Μηπως πρεπει να κανω απενεργοποιηση του συγκεκριμενου μενου;και αν ναι πως;

Αν γινει αυτο,μηπως μπορω να βαλω αλλο προγραμμα αναζητησε αρχειων;αν ναι ποιο;

 

Ευχαριστω για καθε βοηθεια εκ των προτερων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...