Προς το περιεχόμενο

programma gia kopsimo programatos


Marga29

Προτεινόμενες αναρτήσεις

giasas filoi.

thelo meso rapishare na steilo kapio programma se mia fili mou. to programma einai giro sta 400 mb.

pos boro kai me pio programma na kano kamatia to programma se 4x100mb etsi oste se 4 dateien na boreso na to anevaso sto rapidshare?

borei kapios filos se sintomia na mou pei tin diadikasia.

efxaristo

marga

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το winrar μπορείς να το συμπιέσεις και συγχρόνως αν θες να το χωρίσεις σε τμήματα(όσα θες). Κατέβασέ το και δες τον οδηγό που έχει, δεν έχω χρόνο τώρα να γράψω τη διαδικασία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ από ότι ξέρω για το τι γίνεται με τα torents. Ανεβάζεις ένα αρχείο στο Internet κι έπειτα όποιος θέλει να το κατεβάσει του κατεβαίνει το πρόγραμμα σε πολλά κομμάτια. Ιδικά αν εκείνη την στιγμή του κατεβαίνει κι ενός άλλου το αρχείο. Κάποιο κομμάτι κατεβαίνει σε αυτόν και κάποιο σε εσένα. Κι έπειτα μπορείς να ανταλλάξεις τα κομμάτια του αρχείου για να μπορείς στο τέλος να το εκτελέσεις. Έτσι τουλάχιστον έχω ακούσει. Επιδιορθώστε για κάποιο λάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Marga29 ηθελε να κοψει το προγραμμα - αρχειο σε κομματια διοτι πολυ απλα στο rapidshare δε μπορεις να "ανεβασεις" κομματια μεγαλυτερα των 100ΜΒ. Δεν εχουν καμια σχεση τα torrents με αυτο :) +1 για winrar και απο εμενα. απλο και γρηγορο (και το HJ split καλη δουλεια κανει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ και εγώ με winrar γιατί ενώ και το Hjsplit την κάνει την δουλειά, πρέπει να το έχει και ο άλλος ενώ ποιο pc δεν έχει winrar σήμερα ή έστω ένα αντίστοιχο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...