Προς το περιεχόμενο

Ptixiaki


georgeuk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγώ είχα φτιάξει ένα template generator

ήταν web based με php πέρναγες απο σελίδες έδινες επιλογές για css, μεγέθη χρώματα κλπ και στο τέλος σου έβγαζε ένα zip να κατεβάσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Μικρές αγγελίες

2. online reservation σε ξενοδοχείο (ή και πρόσθεση δυναμικά τα ξενοδοχεία)

 

Βασικά θα έλεγα να κάνεις κάτι για να περάσεις την πτυχιακή και να μην ψάχνεις τα δύσκολα γιατί θα δεις ότι δεν έχει και πολύ αναγνώριση η δυσκολία της δουλειάς σου αλλά το τελικό αποτέλεσμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά θα έλεγα να κάνεις κάτι για να περάσεις την πτυχιακή και να μην ψάχνεις τα δύσκολα γιατί θα δεις ότι δεν έχει και πολύ αναγνώριση η δυσκολία της δουλειάς σου αλλά το τελικό αποτέλεσμα.

 

Αγαπητέ georgeuk δώσε προσοχή στο τι λέει ο joss, στο λέω απο προσωπική εμπειρία.... ;) . Εκτός και αν έχεις αρκετό χρόνο για να ψαχτείς με τεχνολογίες Web Service (WSDL,SOAP,XML) και άλλα τέτοια που αξίζει!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ georgeuk δώσε προσοχή στο τι λέει ο joss, στο λέω απο προσωπική εμπειρία.... ;) . Εκτός και αν έχεις αρκετό χρόνο για να ψαχτείς με τεχνολογίες Web Service (WSDL,SOAP,XML) και άλλα τέτοια που αξίζει!!!

 

Θα συμφωνήσω κι εγώ με την σειρά μου. Ημουν ανόητος όταν επέλεξα εργασία με σκοπό να κάνω κάτι καλό και να μάθω νέα πράγματα αντί να ασχοληθώ με κάτι που ήξερα ήδη. Μου έχει βγει η πίστη 1 χρόνο τώρα, τουλάχιστον τελειώνω. Καλό κουράγιο σου εύχομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω όλοι έχουμε παρόμοιες εμπειρίες :)

 

Επί της ουσίας αυτό που προτείνεις στο πρώτο σου post είναι αρκετά καλό αν και το παρερμήνευσες στην αρχή και δεν το κατάλαβα.

 

Αυτό που λες δεν είναι ένα crm αλλά ένα σύστημα groupware που το θεωρώ καλή πτυχιακή. Δες τα e-groupware & phprojekt που κάνουν το ίδιο.

 

Σημαντικό: Μην πας να κάνεις κάτι τέτοιο σε ολοκληρωμένο σύστημα... προσπάθησε να κάνεις μόνο ένα module αυτών...δες εδώ: http://www.egroupware.org/applications

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

me kalipsate arketa me tis idees sas. mu arese idiaitera i online kratisi se ksenodoxeio. pros to paron paleyo na matho na ftiakso ena aplo dynamiko site. ksero apo databases (mysql + oracle)distixos den exo asxolithei poli me php kai me diskoleyei ligo. exo kapies erotiseis. prota ftiaxno tin basi kai meta tin emfanizo meso kodika php? giati exo dei ena tutorial opu lei pos to database ftiaxnetai meso enos scriptaki php. ego pia taktiki na akoluthiso telika. kati na mu proteinete isos kai kapio kalo tutorial.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η database πρέπει να υπάρχει ήδη (εκτός ένα δηλώσεις μέσα από το πρόγραμμά σου τον κωδικό του διαχεριστή της mysql πράγμα που δεν στο συνιστώ). Τώρα τα tables μπορούν να κατασκευαστούν είτε χειροκίνητα είτε από το πρόγραμμα που κάνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...