Προς το περιεχόμενο

Αριθμος Μητρωου


empire21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χρειαζομαι να συμπληρωσω σε μια αιτηση τον αριθμο μητρωου αλλα δεν ξερω που να τον βρω.:-D Μπορειτε να μου πειτε που μπορω να τον δω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρτάται ποιου μητρώου είναι, ασφαλιστικού, αστυνομικού, πανεπιστημιακού, τι;

 

Τον χρειαζομαι για να δημιουργησω λογαριασμο στο ΤΕΙ μου.Μετα μου ειπαν πως με αυτο τον λογαριασμο θα μπορω να γραφομαι στα επομενα εξαμηνα μεσω ιντερνετ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω το βρηκα στο πασο μου γιατι δεν ξερω ουτε τι ειναι τριπτυχο.Βλεπετε απλα γραφτηκα στο ΤΕΙ και δεν πηγα στο πρωτο εξαμηνο και τωρα δηλωνω τα μαθηματα του πρωτου μιας και αποφασισα να παω.

 

Ηλεκτρονικη εγγραφη;; Ωραιο ακουγεται..

Οντως καλο φαινεται...αρκει να τα καταφερω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...Είναι κακή φάση να μην ξέρεις τι είναι το τρίπτυχο όμως.

Δλδ δν ξέρω τι γίνεται σε σας, αλλά συνήθως θέλουνε σφραγίδα για κάθε εγγεγραμμένο εξάμηνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...Είναι κακή φάση να μην ξέρεις τι είναι το τρίπτυχο όμως.

Δλδ δν ξέρω τι γίνεται σε σας, αλλά συνήθως θέλουνε σφραγίδα για κάθε εγγεγραμμένο εξάμηνο.

 

Μα ειπα πως ο λογος που δεν ξερω τι ειναι τριπτυχο ειναι επειδη απλα δεν πηγα ποτε στο ΤΕΙ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλήθεια ας πει κάποιος τι είναι το τρίπτυχο, θα πάω μεθαύριο μάλλον να γραφτώ...

 

Φοιτητικη ταυτοτητα με αλλα λογια. Σαν το διπλωμα ειναι αλλα μπεζ/καφε (συνηθως)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ στο τει τεχνολογίας πληροφορικής και τηλεπικοινωνιών στη Λάρισα δεν έχω το περίφημο βιβλιάριο.

 

Μόνο το πάσο με τον αριθμό δανειζόμενου για τη δανειστική βιβλιοθήκη και μια καρτέλα που χρησιμοποιώ για να πάρω τα "μόνιμα" (δλδ τα μη επιστρεφόμενα) βιβλία.

 

Η πλάκα είναι ότι κάποια άτομα στη σχολή μου έχουν αυτό το βιβλιάριο, ενώ κάποια άλλα όχι!

 

Μέσα στη βδομάδα πρέπει να πάω στη γραμματεία να μάθω τι παίζει, γιατί τώρα μπαίνω 4ο εξάμηνο και δεν θέλω να μου τύχει καμιά νίλα!

 

Στη σχολή μου όμως οι βαθμολογίες, οι δηλώσεις, ανακοινώσεις κτλ γίνονται απο το site της σχολής. Εκεί είναι όλα οκ, οπότε αυτό το βιβλιάριο (αν είναι και το τρίπτυχο για το οποίο μιλάτε) μάλλον δεν είναι και εντελώς απαραίτητο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ΤΕΙ δεν εχουνε τριπτυχο. Τα ΑΕΙ εχουν και διαφερουν απο Uni σε Uni. Στο ΠΑ.ΠΕΙ ας πουμε ειναι μπλε. Βεβαια προκειται για ενα εγγραφο που ποτε δεν μου χρειαστηκε. Μαλιστα κατι σφραγγιδες τις ειχα παρει και μαζεμενες γιατι το ειχα ξεχασει :P

 

P.S:empire21, καλα ρε αθεοφοβε, πηρες το πασο και δεν εκανες ουτε καν τον κοπο να δεις τι γραφει ωστε να θυμασαι οτι εχει πανω αριθμο μητρωου? Και ενταξει, πες δεν το ειδες, δεν ειναι προφανες το που θα βρεις τον αριθμο μητρωου της σχολης σου? Εν παση περιπτωση...Αντε καλες σπουδες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ΤΕΙ δεν εχουνε τριπτυχο.

 

Kαι τι κουβαλαμε στις εγγραφες, χαρτη για να μη χαθουμε; Τριπτυχο εχουμε και εμεις.

 

I may be wrong

I may be right

I may never see the light

But you can never take away my τριπτυχ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...