Προς το περιεχόμενο

provlima me hp dv9543ev WEBCAM


giannos_csd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν γίνεται αναβάθμιση της κάρτας γραφικών..256 έχει..η μνήμη είναι το ίδιο πράγμα με την ram..τον έχω είναι πολύ καλό μηχάνημα..είναι ένα φορητό desktop..μνήμη έχει 2gb..και μπορείς να αλλάξεις ram και σκληρούς δίσκους (έχει 2)..

 

 

αν δεις εδω λεει επεκταση μνημης ram μεχρι τα 4gb!

και λιγο πιο κατω Μέγιστη Μνήμη γραφικών up to 1023MB

 

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=1&category=69975842&product=985570&tab=specs

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

for what ρε φίλε 4gb?τι τα θέλεις..πάει πολλά..δεν αξίζει αν δεν είναι για την δουλειά σου..

 

 

gia thn wra de xreiazetai melontika tha xreiastei.oi ipologistew exelisontai ragdaia kai h anavathmish einai kati pou xreiazetai stous ipologistes panta!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά και τι σου είπα εγώ ρε aristotelhs2060 ?..απλά σου έγραψα πως έχει 2gb!!δεν σου είπα μέχρι πόσα χωράει..σου έγραφα επίσης πως αλλάζει..είναι η μνήμη που παίρνει από το σύστημα κ όχι αυτή που έχει η ίδια η κάρτα..η κάρτα έχει 256mb..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gia thn wra de xreiazetai melontika tha xreiastei.oi ipologistew exelisontai ragdaia kai h anavathmish einai kati pou xreiazetai stous ipologistes panta!

 

Nomizo kai ta vista,, tha pigenan pio kala me pio poli mnimi

http://www.shop21.gr/product/product.computers.asp?pfid=25629&prid=26157

afth th mnimh foraei? signomi pou evala to link etsi den xero pos ginete alios.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ρε φίλε τώρα..λογικά δεν τα έχεις καν τα vista έτσι?όχι δεν χρειάζεται για κανένα λόγο τοσα εξοδα..σου είπα μόνο αν είναι για την δουλειά σου χρειάζονται..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ρε φίλε τώρα..λογικά δεν τα έχεις καν τα vista έτσι?όχι δεν χρειάζεται για κανένα λόγο τοσα εξοδα..σου είπα μόνο αν είναι για την δουλειά σου χρειάζονται..

 

Ama les oti einai ok me ta 2gb kai grhgoros de xreiazontai gia thn wra.sto mellon de xerei kaneis posh mnhmh tha xreiazetai.h mnhmh grafikwn anavathmizetai telika?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

edw kai 5 meres eimai katoxos tou laptop.polu kalos eidika to hp remote einai ola ta lefta...oso gia auto to provlhma me th webcam to exw kai egw sto msn.tha prospathisw na to lusw opws lete pio panw.auto me to ehtray de doulepse paroti to apenergopoihsa.thelei restart to laptop?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

παιδια μπορω να βρω καπου τα vista home premium που ειχε εγκατεστημενα στο laptop οταν το πηρα?

εχω βαλει τωρα τα vista ultimate αλλα εχω προβλημα με τα κουμπια του dvd και του quickplay.δε δουλευουν μετα που εβαλα τα vista ultimate.πληροφοριακα εβαλα το quickplay αφου το κατεβασα απο το site της hp αλλα ειναι μονο ενα upgrade και δεν εμφανιζεται το προγραμμα στο ολα τα προγραμματα παροτι το εγκατεστησα.μηπως επρεπε να βαλω κατι εκδοσεις oem της hp για τα vista ultimate που εχω βρει στο ιντερνετ?οι εκδοση oem της hp για τα vista ultimate εχουν τα προγραμματ της hp ενσωματωμενα στα vista?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...