Προς το περιεχόμενο

Απο Vivodi σε Forthnet 2play τι λετε ??


Προτεινόμενες αναρτήσεις

είμαι με vivodi βρε παιδιά εδω και 2 χρονάκια αλλά αρχές του μήνα πήγα στα 4Mbs παντα μέσω AΡΥΣ τώρα που ήρθε κάλυψη από το ιδιόκτητο τις forhtnet στην περιοχή μου τι λέτε να μεταβώ ??θέμα χρημάτων συμφέρει η Forhtnet λόγω των αστικών & υπεραστικών δωρεάν κλήσεων και των 24 Mbs .Αλλα το θέμα τις μετάβασης φοβάμαι πόσες μέρες θα μείνω χωρίς Broandband λέτε ?? και από θέμα ταχύτητας τα 24 Mbs

τα πιάνει η ....

Αν κάποιος φίλος απο Θεσ/νικη Δυτικά έχει εμπειρία θα ήταν ότι καλύτερο Ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ekana akrivos to idio.menw kordelio eixa vivodi 2mbps 40 euro to mina edw kai 1.5 xrono kai tin ekopsa prin ena mina stelnontas parallila sti forthnet aitisi.

sigoura simferei san prosfora alla apo alla paidia pou kanan aitisi akouw oti argei na energopoiithei paaaaaaaaara poly kairo :evil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

egw pou menw pantws hlioupoli mphke x8es to 2play ....apo tis 5 to apogeuma epefte sunexws h grammh ana 1 lepto tous phra thlefono mou eipan 8a to koitaksoume kai 8a sas paroume na sas poume .... exei paei 9 to prwi kai akoma perimenw. ...kai h grammh ana ena lepto peftei....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα γινουν ολα σιγα μην βιαζεστε τα ιδια ειχαμε και εδω στην Αθηνα,μην εχετε αγχος καλα θα παει και εκει,ενας φιλος περιμενει να παει και παραπανω σε αλλη πολη παραδιπλα σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ όλους φίλοι και συμπολίτες μου έχει δίκιο πιστεύω ο titikos46

όλα θα φτιάξουν το θέμα είναι να μην μείνουμε χωρίς ίντερνετ όχι τόσο για τα download όσο για τις καθημερινές συναλλαγές με τράπεζες και δημόσιες υπηρεσίες .τώρα εάν έχει κάποιος εμπειρία από την ταχύτητα αν πραγματικά είναι 24αρα η κάτι ανάλογο ας ποσταρει

ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ekana akrivos to idio.menw kordelio eixa vivodi 2mbps 40 euro to mina edw kai 1.5 xrono kai tin ekopsa prin ena mina stelnontas parallila sti forthnet aitisi.

sigoura simferei san prosfora alla apo alla paidia pou kanan aitisi akouw oti argei na energopoiithei paaaaaaaaara poly kairo :evil:

 

Σε εσένα πόσο καιρό έκανε να ενεργοποιηθεί και πόσο καιρό έμεινες χωρίς δίκτυο γενικά φίλε μου ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Harrys23 εγώ μένω Κάτω Τούμπα. Είχα το πακέτο 768 της Forthnet και έκανα αίτηση τον Απρίλιο να μεταφερθώ στο ιδιόκτητο της forthnet. Η μεταφορά ολοκληρώθηκε πέντε μήνες περίπου αργότερα. Βέβαια δεν είχα πρόβλημα γιατί όλο αυτό το διάστημα δεν μου κόψανε την 768 παρόλο που είχε λήξει, οπότε και έκανα τη δουλειά μου. Πάντως έχω ακούσει γενικά ότι η μεταφορά καθυστερεί αρκετούς μήνες, οπότε υπομονή. Πάντως από ταχύτητες πιάνω από 12 μέχρι 19, αλλά αυτό παίζει αρκετά από περιοχή σε περιοχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mολις μίλησα με Forthnet και μου είπαν τα εξής

15 μέρες μέχρι να καταχωρήσουμε το αίτημα σας και 5-6 εβδομάδες να γίνει η μεταφορά στο ιδιόκτητο δίκτυο τους.

έχουνε λέει χιλιάδες αιτήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εσένα πόσο καιρό έκανε να ενεργοποιηθεί και πόσο καιρό έμεινες χωρίς δίκτυο γενικά φίλε μου ??

 

akoma eimai xwris dsl!!pstn exw :twisted:

simera akyrwsa tin aitisi tis forthnet kai ekana ston ote 8mbps

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...