Προς το περιεχόμενο

αγορα νεου macbook και mac account...


IKARIWTHS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια αγορασα το φορητο,καπου ειχα διαβασει πως δικαιουμαι να φτιαξω ενα ντεμο λογαριασμο στο .μακ για 6 μηνες,το γνωριζει κανεις?

αν ναι πως γινεται?

εσεις που πηρατε καινουρια μηχανηματα βρηκατε μεσα στη συσκευασια εκεινο το ασπρο αυτοκολητο με το μηλαρακι?εμενα δεν ειχε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντως δεν είχε για 6 μήνες... είχε για 60 μέρες... τώρα πως το έκανα δεν θυμάμαι έχει στο apple.com ενότητα .mac ψάξε εκεί και θα το βρεις λογικά...

 

Αυτοκολητάκι είχε... 2 μάλιστα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η υπηρεσίες .mac είναι μάλλον υπερτιμημένες, αλλά από την άλλη είναι μοναδικές. Προσωπικά έκανα το δίμηνο trial αλλά δεν μου φάνηκε χρήσιμο, βέβαια μου έμεινε το ichat username, που είναι χρήσιμο αν θες να κάνεις video chat με κάποιον που έχει κλειστές τις πόρτες στο ρουτερ του.

 

Αν και σε εμένα δεν χρειάστηκε θα ήταν καλύτερο να το δοκιμάσεις για αυτούς τους δύο μήνες (ικανοποιητικότατο διάστημα) και ίσως σε κάποιον να φανεί απαραίτητο.

 

my 2cents...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι!, βέβαια δεν είναι παραίτητο το .mac nick για αυτό, και ένα AIM account κάνει, αλλά πρέπει να ανοιχτούν κάποιες πόρτες στο ρούτερ για video chat, αν όμως ένας από τους δύο έχει .mac δεν χρειάζεται ! Οπότε έχω το .mac για ώρα ανάγκης, όταν μιλάω με την αδερφή μου ας πούμε που από port forwarding δεν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η υπηρεσίες .mac είναι μάλλον υπερτιμημένες, αλλά από την άλλη είναι μοναδικές. Προσωπικά έκανα το δίμηνο trial αλλά δεν μου φάνηκε χρήσιμο, βέβαια μου έμεινε το ichat username, που είναι χρήσιμο αν θες να κάνεις video chat με κάποιον που έχει κλειστές τις πόρτες στο ρουτερ του.

 

Αν και σε εμένα δεν χρειάστηκε θα ήταν καλύτερο να το δοκιμάσεις για αυτούς τους δύο μήνες (ικανοποιητικότατο διάστημα) και ίσως σε κάποιον να φανεί απαραίτητο.

 

my 2cents...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...