Προς το περιεχόμενο

windows 2000 pro Greek


nikosfree12

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα

 

Μία απλή ερώτηση! Υπάρχει κάποιος τρόπος να αποφύγω το install windows 2000gr με τις 4 bootdisks?

 

Θέλω να πω οτι εαν πας να εγκαταστήσεις τα windows 2000 gr με το cd σου λέει πρώτα να φτιάξω 4 bootdisks να ξεκινήσω τη διαδικασία και μετά χρησιμοποιεί το cd.

 

Θα μου πείτε να χρησιμοποιήσω άλλη έκδοση windows χωρίς δισκέτες όπως τα xp vista etc.

 

Το θέμα είναι οτι θέλω να τα εγκαταστήσω σε 10 μηχανήματα και έχω φρικάρει αν κάθομαι σε ένα ένα να περνάω δισκέτες!!!Βέβαια θα ήθελα να αποφύγω το Ghost και τέτοια tips. Ας πούμε φυσιολογικές εγκαταστάσεις μόνο με το cd.

 

Αν δε γίνεται μήπως θα μπορούσα να ενσωματώσω κάπως αυτές τις δισκέτες σε ένα ξέχωρο cd ή ακόμη και στο ίδιο;

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνωμη αυτο που αναφερεις , μου φαινεται περιεργο. Εχω εγκαταστησει απειρες φορες τα συγκεκριμενα windows και σε διαφορες εκδοσεις ( pro , server κτλ) , δεν μου εχει ζητησει ποτε κατι τετοιο.... Το cd που εχεις ειναι αυθεντικο? Μηπως ειναι αυθεντικο ,απο καποιο συγκεκριμενο υπολογιστη? για δωσε λεπτομεριες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη που το αναφέρω αλλά δεν είναι...Είναι κλεψιμέικο!!! Δε γνωρίζω κάτι παραπάνω.. Το μόνο που μπορώ να πω είναι οτι είναι καθαρό δηλαδή δεν έχει κανένα service pack ενσωματωμένο!

 

Η πλάκα είναι οτι τα 2000 έχουν ξεπεραστεί και δεν μπορώ να τα βρώ πουθενά...Τα ελληνικά πάντα! Τα αγγλικά είναι με το Sp4 πάνω και μου τρέχουν κανονικά, δηλαδή δε ζητάνε bootdisks...(και αυτά επίσης σπασμένα!!!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγώ πρώτη φορά το βλέπω αυτό με τις δισκέτες :neutral:

 

Όσες φορές έχω εγκαταστήσει τα Win 2000 ποτέ δεν μου έχει ζητήσει δισκέτα :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...