Προς το περιεχόμενο

Calibre 8600 GT 512


fcmykonos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,

έχω ένα pc με mobo asus deluxe P5B, cpu 1,8 dual core, 4 gb ram 533 mhz, sata II 250 gb, kai karta grafikwn Calibre 8600 GT 512.Leitourgiko sistima exo vista ultimate x64.

Antimetopizw to parakatw provlima me ta grafika.

Exo valei NBA Live 07, FIFA 07 kai Virtua Tennis 3 kai ta idia parousiazoun to idio provlima.Trexoun eisagoges menu kanonika kai sto paixnidi eno ta grafika einai poli kathara kai omorfa iparxoun para polles stigmes opou to paixnidi sernete.Les kai to pc einai palio kai den borei na paiksei to paixnidi.

Episis ekana meso tou freshdiagnose kapia benchmarks kai eno se cpu kai memory mou evgale arista apotelesmata stin karta grafikwn mou vgazei oiktra apotelesmata.Se simeio opou grafei pws exo tin Calibre 8600 GT 512 alla se rithmiseis 800x600 kai 16 bit xromata.Omws ego tin exo 1280x960 kai 32 bit.

Exo apegatastisei tous drivers 2-3 fores.

Ti borei na ftaiei ?

 

Euxaristw poli

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τρέξε κάνα 3dmark να δεις τι θα σου βγάλει...

πάντως γενικότερα μην περιμένεις και τρελές αποδόσεις από την συγκεκριμένη κάρτα, ειδικά σε DX10 ...

είναι λίγο γκομενοπαγίδα... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την ίδια κάρτα και ενώ δείχνει ότι δεν μασάει και τα παίζει όλα τέλεια ανεβάζει πολύ θερμοκρασία (75 C) και μετά βγάζει μυρμήγκια στην οθόνη τα οποία δεν φεύγουν παρά μόνο με επανεκκίνηση.

Ο υπόλοιπος υπολογιστής μου είναι λίγο καλύτερος από τον δικός σου.

Μήπως σε σένα φταίνε τα x64;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

esertas εχθες εβαλα το fifa 08 και μετα απο 30 λεπτα αρχισε να βγαζει μυρμηγκια και εμενα η οθονη.

Οποτε σημερα τους την παω πισω και περνω αλλη.

Δεν δωσαμε 180 ευρω για να κανουμε restart καθε μιση ωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνω με τον poihthws.κατι ''τρεχει'' απο πισω και σου κολλα το μηχανημα.κανε scan-clean,δες πορτες ανοικτες,ενα καλο firewall.πορει να μην ειναι trojan,αλλα καποιο service....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μυρμήγκια που λέτε = artifacts mostly your vga ram is very hight :) απλά αλλάξτε τες γιατί τα έφτυσαν η φροντίστε για καλο airlfow στου κουτί σας :) φανταστείτε να κάνετε και Overclock τους Πόπης θα γίνει :D

 

5800Marks στο 06 είναι απογοήτευση :( για τα λεφτά τις κάρτας :(

6484 βγάζω εγώ με την 7900gs

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...