Προς το περιεχόμενο

Crypto Web Camera


sheik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειαααα..

 

Εχω αυτη την καμερα

 

CMe2.jpg

 

αλλα εχω ενα προβλημα.Δεν μπορω να βρω πως να βγαλω φωτογραφιες.Μονο βιντεο φαινεται να βγαζει,παρ'ολο που στην περιγραφη λεει ξεκαθαρα και για φωτογραφιες.

Καποιος αλλος με το ιδιο προβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διαβασε το manual και λογικα θα το λεει...αν δν εχεις ή δεν το λεει κοιτα να το βρεις στο συνοδευτικο cd ή απο το site τησ εταιριας..

 

επισης εχε υποψην σ οτι λογικα θα πρεπει να εχει φορτωση το συνοδευτικο προγραμμα για να εχεις αυτη την επιλογη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο manual λεει πως να το κανεις μονο που δεν ανταποκρινεται σε αυτα που βλεπω εγω.Επιλογες που δειχνει στις εικονες του manual δεν τις εχει στο συνοδευτικο προγραμμα.

Επισης στο κουτι,στην περιγραφη της καμερας λεει οτι γινεται.Παρ'ολα αυτα,τζιφος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βεβαιωσου οτι κανεις οτι ακριβως λεει εχοντας φορτωσει ολους τους drivers κ συνοδευτικα...

 

επισης ελεχξε σε ολες τις ρυθμισεις της καμερας μηπως υπαρχει καποιο folder αποθηκευσης..μηπως δηλ οταν πατας οι φωτος αποθηκευονται καπου απλα δν σ εμφανιζει καποιο σχετικο μηνυμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βεβαια η αναλυση ειναι υπερβολικα χαμηλη,για avatar μονο κανουν οι φωτο....ενω στο manual λεει οτι υποστηριζει μεχρι 1280x1024 νομιζω για φωτο.

Τελος παντων,απο το ολοτελα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βεβαια η αναλυση ειναι υπερβολικα χαμηλη,για avatar μονο κανουν οι φωτο....ενω στο manual λεει οτι υποστηριζει μεχρι 1280x1024 νομιζω για φωτο.

Τελος παντων,απο το ολοτελα....

 

Webcamera ειναι, οι φωτογραφιες απο αυτες δεν ειναι καλες.

Για live chat εχουν φτιαχτει, τιποτα περισσοτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη το λες,ο αδερφος μου εχει μια hercules και βγαζει φωτογραφιες 3 megapixels.

Εδω μια παλια creative που ειχα μεχρι προχθες,εβγαζε μια χαρα φωτογραφιες σε 640x480.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βεβαια η αναλυση ειναι υπερβολικα χαμηλη,για avatar μονο κανουν οι φωτο....ενω στο manual λεει οτι υποστηριζει μεχρι 1280x1024 νομιζω για φωτο.

Τελος παντων,απο το ολοτελα....

 

des k ligo tis ru8miseis mhpws yparxei kati...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...