Προς το περιεχόμενο

διπλοι υποτιτλοι..


g-e-o

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια, οταν βλεπω μια ταινια στο windows media player οι υποτιτλοι μου εμφανιζονται δυο φορες...μια πανω στο πλαισιο της ταινιας και μια απο κατω...εψαξα να βρω πως μπορω να απενεργοποιησω το ενα απο τα δυο αλλα δυστυχως δεν τα καταφερα..καμια ιδεα?? το λειτουργικο ειναι vista..σας ευχαριστω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάτα Library,

δίπλα από το search (πάνω δεξιά), πάτα το πρώτο κουμπί από τ' αριστερά (Layout Options) και πάτα Show Classic Menus,

μετά από τη μπάρα εργαλείων που θα εμφανιστεί πήγαινε Play>Lyrics, Captions and Subtitles και πάτα off.

Αυτό ήταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α ρε φιλαρακι kastel εσυ καλα πας να με σωσεις παλι, ελα ομως που εγω δεν τα βλεπω αυτα που μου λες...που βρισκονται το library και ολα τα υπολοιπα?? δεν εχει τετοιες επιλογες ο player εκτος και αν εννοεις καπου αλλου και εγω δεν εχω καταλαβει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε kastel σε ευχαριστω πολυ για την προσπαθεια ηταν πραγματι πολυ διαφωτιστικο...το κακο ειναι οτι αυτη τη φορα δεν τα καταφερα..ειτε κανω ενεργοποιηση, ειτε οχι, (απενεργοποιηση) οι υποτιτλοι παραμενουν ιδιοι (διπλοι..) το ακομα πιο κακο, ειναι οτι το κανει σε ολους τους player εκτος του bs (εκει μπορω να τους κοψω) αλλα εκει δυστυχως μου δειχνει τα αρχεια με πρασινες παυλες σε ολη την οθονη...(μαλλον καποιο προβλημα με codecs..)...θα το προσπαθησω λιγο ακομα μηπως και βγαλω ακρη..και παλι ευχαριστω ομως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξεχασα..υπαρχει περιπτωση να φταει οτι εχω εγκαταστησει παραπανω απο ενα προγραμματα για να δειχνει υποτιτλους?? μηπως να κανω απεγκατασταση καποιο?? αν ναι ποιο??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο ηταν!! εβγαλα το ffdshow και το προβλημα λυθηκε!! λες να εχω αλλα προβληματα τωρα?? κρατησα το vobsub για να μπορω να κανω το κολπακι που μου ειπες με τους ελληνικους υποτιτλους που δεν μπορουσα να δω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kalipsera kai apo emena.Gia na min anigo allo post ipa na grapso edo mias kai milame gia ipotitlous.Exo to eksis problima.Sto Subtitle Workshop otan pao na sinxroniso tous ipotitlous den mou deixnei preview tis tenias.Na episimano oti xrisimopoio Windows Vista.Sta Windows XP den eixa problima.I erotisi ine i eksis.Boro na kano kati na mou deixnei preview i an oxi iparxei kapio allo programma gia sinxronismo ipotitlon Efxaristo!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kalipsera kai apo emena.Gia na min anigo allo post ipa na grapso edo mias kai milame gia ipotitlous.Exo to eksis problima.Sto Subtitle Workshop otan pao na sinxroniso tous ipotitlous den mou deixnei preview tis tenias.Na episimano oti xrisimopoio Windows Vista.Sta Windows XP den eixa problima.I erotisi ine i eksis.Boro na kano kati na mou deixnei preview i an oxi iparxei kapio allo programma gia sinxronismo ipotitlon Efxaristo!

Time Adjuster

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...