Προς το περιεχόμενο

24 - Pre-Season 7 Topic - Περιέχει spoilers


Dr.Strangelove

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το παρακάτω περιέχει spoiler για την 7η σαιζόν. Αργά ή γρήγορα όλοι οι fans θα το μάθουν αφού η Fox έκανε επίσημη ανακοίνωση, αλλά για να μην ξενερώσουν όσοι δεν το ξέρουν ήδη όπως ξενέρωσα εγώ όταν το διάβασα, το βάζω σε ξεχωριστό topic με προειδοποίηση στον τίτλο.

 

 

Όπως ίσως να έχετε διαβάσει σε άλλα sites, στην 7η σαιζόν που θα ξεκινήσει να προβάλεται στις 13 Ιανουαρίου θα υπάρχει μια επανεμφάνιση έκπληξη. Ο Tony που όλοι τον νόμιζαν νεκρό (όλοι; ποιοί όλοι; η συζήτηση για come back είχε ξεκινήσει από το επεισόδιο του θανάτου του λόγω απουσίας του silent clock) θα γυρίσει για να υπερασπιστεί τον Jack που βρίσκεται κατηγορούμενος για τις πράξεις του. Προφανώς τα σχόλια και κυρίως τα ratings της 6ης σαιζόν χτύπησαν το καμπανάκι στην Fox και αφού οι παραγωγοί κατάλαβαν ότι το cast των 2 τελευταίων σαιζόν δεν τραβούσε, αποφάσισαν να επαναφέρουν ένα από τα δυνατά τους χαρτιά.

Τι λέτε για αυτή την κίνηση; Εγώ νομίζω ότι ήταν λάθος που τους σκότωσαν όλους και ακόμα πιό λάθος που γίνεται αυτό τώρα. Μοιάζει με κίνηση απελπισίας της παραγωγής.

Απ'την άλλη, ίσως να έχει ενδιαφέρον η αλλαγή σκηνικού της σειράς, με την CTU να αποτελεί παρελθόν και τη δράση να μεταφέρεται στην Washington. Το L.A. μάλλον θα μπορεί να κοιμάται πιό ήσυχο στο μέλλον :mrgreen:

 

ΥΓ. Αφού άρχισαν τις νεκραναστάσεις, δεν φέρνουν πίσω και την Michelle; Ούτε αυτή την είδαμε να πεθαίνει.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Οντως κινηση απελπισιας μου φαινεται κι εμενα...

 

Αυτες οι νεκραναστασεις ειναι λιγο παντως τραβηγμενες απο τα μαλλια...Οποιος εχει δει το Alias καταλαβαινει τι εννοω...

 

Να δω πως θα δικαιολογησουν τωρα τα ανεξηγητα.

 

Μακαρι παντως να φερουν και τη Μισελ,ηταν καλο κομματι:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω, καλυτερα να βρισκανε φρεσκο cast...Αφηνει πισω τη CTU?Καλο θα ηταν να μη γινει αποκλειστικα Jack Bauer-based, αυτα συνηθως δεν αποδιδουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτη η παπαρια με ξενερωνει στα κομικς(που πες τρωγεται αφου μιλαμε για υπερδυναμεις και για παραλληλα συμπαντα) φαντασου σε tv show που υποτιθεται οτι ειναι ριαλιτυ

 

Eνταξει, το 24 ειχε παει μπροστα με τον θανατο του Παλμερ και του Τονυ, ειχες μονιμως την αισθηση πως πλην Τζακ κανεις δεν ειναι ασφαλης. Αμα αρχισουμε τετοιες παπαριες πλεον θα χανει την αξια του ο οποιος θανατος. Πχ θα σκοτωνουν την Οντρευ ξερω γω και θα λες "Ελα ρε μην ψαρωνετε, του χρονου θα την αναστησουν"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως κινηση απελπισιας μου φαινεται κι εμενα...

 

Αυτες οι νεκραναστασεις ειναι λιγο παντως τραβηγμενες απο τα μαλλια...Οποιος εχει δει το Alias καταλαβαινει τι εννοω...

 

Να δω πως θα δικαιολογησουν τωρα τα ανεξηγητα.

 

Μακαρι παντως να φερουν και τη Μισελ,ηταν καλο κομματι:mrgreen:

 

όταν άκουσα κι εγώ την "ανάσταση" του τόνι αμέσως μου ήρθε στο μυαλό το alias που ειδικά στην τελευταία σεζόν το είχαν τραβήξει από τα μαλλιά

 

 

ε αφού άρχισαν τις "νεκραναστάσεις" ας ζωντανέψουν και την Νίνα!!!! :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Βγήκε το preview trailer της 7ης σαιζόν και

τελικά ο Tony όντως δεν έχει σχέση με αυτόν που ξέραμε, αφού φαίνεται ότι είναι ο εγκέφαλος πίσω από την νέα απειλή.

 

Η νέα σαιζόν μοιάζει ενδιαφέρουσα, αλλά μάλλον δεν μπορούν να βγουν ασφαλή συμπεράσματα από ένα trailer 2 λεπτών, ειδικά μετά την περσινή πατάτα που αρχικά φαινόταν και αυτή ενδιαφέρουσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα το τρειλερ μου φάνηκε αρκετά ενδιαφέρον απλά θα ήθελα να μάθω τι

ωθησε τον Τονυ να καταστρώσει σχέδιο επίθεσης εναντίον της χώρας του και πως στο καλό δεν είχε πεθάνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...