Προς το περιεχόμενο

δεν καταλαβαινω τι φταιει...


john_vam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αρχικα δηλωνω ολιγον ασχετος...

εχω modem/router us robotics... επειδη θελω να κανω καποιες ρυθμησεις προσπαθω να συνδεθω με αυτο (ενω εχω κανονικα internet) αλλα μοθ λεει συνεχως λανθασμενη συνδεση... ενω ειμαι 100% σιγουρος για το password... τι στο καλο φταιει και δεν μπορω να συνδεθω....:confused::confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσπαθω μεσω του us robotics easyconfigurator..να συνδεθω, οπου εχει προεπιλεγμενα ονομα χρηστη και κωδικο προσβασης..αλλα πατωντας συνδεση χρηστη... γραφει: ''σφαλμα: λανθασμενη συνδεση, προσπαθηστε παλι'' και μου γραφει πιοια ειναι τα προεπιλεγμενα ονομα χρηστη και κωδικος ως σημιωση. η συνδεση ειναι ασυρματη(αν εχει καμια σημασια)... καμια ιδεα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πιο πιθανο ειναι να βαζεις λαθος username kai password τα εχεις αλλαξει?

 

μπας και εχεις προεπιλεγμενα ελληνικα, ή οταν εβαλες το neo password ειχες προεπιλεγμενα ελληνικα και δεν το χες καταλαβει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχικά δοκίμασε να μπεις με έναν browser. Άσε το Easy Configurator, μάλλον άχρηστο είναι. Επίσης αν πατήσεις το reset για 10 δευτερόλεπτα κάνει reset όλες τις ρυθμίσεις οπότε αν έχει αλλάξει password γυρνά στο default.Θα πρέπει όμως να ξαναπεράσεις τις ρυθμίσεις όλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...