Προς το περιεχόμενο

Prepaid της Κύπρου και Paypal


gtr4460

Προτεινόμενες αναρτήσεις

pedia i propliromeni Prepaid Card tis kiprou doulevi se pay-pal kseri kanis to xi kani an oxi kapia pou na doulevi anonima meso pay-pal i kapia diadikasia an xeri kanis na gini agora meso pay-pal xoris na mas kratisi ta stixia oute to ena meros to pay-pal diladi oute to alo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η κάρτα της τράπεζας Κύπρου δουλεύει κανονικότατα δεν το συζητάμε. όταν το pay-pal ζητήσει στοιχεία βάλε prepaid card.. όταν λες "na gini agora meso pay-pal xoris na mas kratisi ta stixia oute to ena meros to pay-pal diladi oute to alo" τι εννοείς? στο pay-pal βάλε ότι στοιχεία θέλεις. σημασία έχει να υπάρχουν χρήματα στην κάρτα, αλλά όταν θα παραγγείλεις κατι από κάποιο online κατάστημα πρέπει να δώσεις κανονικά διεύθυνση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kserei kaneis douleuei me to pay-pal i electron visa tis peiraios?

 

pao na ti diloso sto pay-pal kai mou bgazei minima oti kati ginetai me ti trapeza....

 

piga sti trapeza na rotiso kai mou eipan oti kanonika douleuei!

 

ti ginetai se mena kai de ti dexetai?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pay-pal ζητήσει στοιχεία βάλε prepaid card

esi exis vali prepaid

se paypal-

file

shodan

otan les stixia stin karta les den prepi to onomateponimo mou na ine idio me afto tis kartas

kata-tin-egkrafi-mou-se

paypal

thelo anonima giati den prokite na paragkilo kati gia na erthi sto spiti gi mia epirisia

as

poume

san

rapidshare

thelo na pliroso na-mou-dosi-kati

stixia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
η κάρτα της τράπεζας Κύπρου δουλεύει κανονικότατα δεν το συζητάμε. όταν το pay-pal ζητήσει στοιχεία βάλε prepaid card.. όταν λες "na gini agora meso pay-pal xoris na mas kratisi ta stixia oute to ena meros to pay-pal diladi oute to alo" τι εννοείς? στο pay-pal βάλε ότι στοιχεία θέλεις. σημασία έχει να υπάρχουν χρήματα στην κάρτα, αλλά όταν θα παραγγείλεις κατι από κάποιο online κατάστημα πρέπει να δώσεις κανονικά διεύθυνση.

 

που λέει για prepaid?εγώ μόνο visa,mastercardκτλ.βλέπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αναφέρομαι στον τύπο της κάρτας, εκεί φυσικά θα επιλέξεις visa. Απλά ο φίλος πιο πάνω ρώτησε τι πρέπει να κάνει αν θέλει να αγοράσει κάτι ανώνυμα. Στο pay-pal όπου ζητήσει όνομα επώνυμο βάλε prepaid card. Όταν μετά στο site που σε ενδιαφέρει πληρώσεις αυτό που θέλεις μπορείς να δηλώσεις τη διεύθυνση που θέλεις κ είσαι οκ. αυτάααα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Που το ξέθαψες μωρέ αυτό το θέμα? Εγώ προσωπικά έβαλα και στα δύο πεδία prepaid card και μου τη δέχτηκε κανονικά. μέχρι σήμερα αγοράζω χωρίς πρόβλημα. γενικά από ότι διαβάζω όμως και αν λάβεις υπόψη ότι πολλές σελίδες στέλνουν στο ονοματεπώνυμο/διεύθυνση που έχεις δηλώσει στο paypal τότε καλό είναι να βάλεις το κανονικό σου όνομα. τουλάχιστον εγώ σε παρόμοια περίπτωση αναγκάστηκα να βάλω εναλακτική διεύθυνση για να μην χαθούν τα πράγματα που παρήγγειλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Θα ήθελα να ρωτήσω και εγώ κάτι.Παράγγειλα ένα πακέτο και έβαλα κανονικά όλα τα στοιχεία μου εκτός από το κουτάκι Name on a card που έβαλα την λέξη Prepaid γιατί η prepaid κάρτα δεν αναγράφει πάνω κάποιο όνομα.Θα έχω κάποιο πρόβλημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα να ρωτήσω και εγώ κάτι.Παράγγειλα ένα πακέτο και έβαλα κανονικά όλα τα στοιχεία μου εκτός από το κουτάκι Name on a card που έβαλα την λέξη Prepaid γιατί η prepaid κάρτα δεν αναγράφει πάνω κάποιο όνομα.Θα έχω κάποιο πρόβλημα;

 

Βάλε το όνομα του κατόχου της κάρτας. Τι όνομα έδωσες στη τράπεζα; Αυτό βάλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν αξιζει η προπληρωμενη γιατι σε καθε καταθεση κραταει ~1ε.

κανεις εναν λογαριασμο με την ταυτοτητα σου κ σου δεινουν χρεωστικη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H Κυπρου βγαζει χρεωστικες καρτες με ονομα και χωρις ονομα (δεν το εχουν πολλες τραπεζες αυτο). Παντως δε νομιζω να εχεις καποιο προβλημα οποια και να εχεις (με ονομα ή χωρις)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...