Προς το περιεχόμενο

eimai asxetos


eleytherios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

malon afto tha einai file

geiati den paizei oute tainies DVD

mporo na dokimaso na katevaso

apo kapou enan titio drive?

 

τελικά πραγματικά είσαι άσχετος..φιλικά πάντα πλάκα κάνω:mrgreen:..δεν το κατεβάζεις αυτό φίλε μου..είναι λάθος η συσκευή..αυτό που έχεις διαβάζει μόνο cd..φαντάσου σαν να βάλεις ένα dvd ή ένα cd να παίξει σε ένα κασετόφωνο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απρόβλεπτη τροπή :-D

 

Τράβα την Δευτέρα στο Πλαίσιο και ζήτα ένα DVD-RW της LG ή της Nec να ξεμπερδεύεις και πες τους να στο συνδέσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πραγματικά απρόβλεπτη τροπή όμως..δεν πειράζει Λευτέρη για όλα υπάρχει η πρώτη φορά..πήγαινε τώρα να πάρεις το player και θα δοκιμάσεις και για πρώτη φορά πως είναι να σε κλέβουν..γιατί στάνταρ θα σου πάρουν όσο κάνει η ίδια η συσκευή για την τοποθέτηση..αλλά πάλι τι λέω μπες εδώ και ρώτα και θα σου πούμε πως να το συνδέσεις..δεν είναι τίποτα μια βίδα...

 

εδιτ: αα πριν λίγες μέρες στα έπαιζε τα dvd??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερα να μην πας λέω εγώ και να κάνεις το εξής

 

 

Αν όντως διάβαζε το συγκεκριμένο drive και ταινίες και DVD games, τότε απλά να πάρεις ένα νέο dvd drive αφού μάλλον χάλασε το παλιό... Για να το φτιάξει κάποιος τεχνικός θα σου πάρει περισσότερα από την αγορά νέου (είναι πολύ φτηνα γύρω στα 30ε) και να σε βοηθήσουμε εδώ να το συνδέσεις, δεν είναι τίποτα...

 

Αν είσαι Πάτρα στο κάνω εγώ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...