Προς το περιεχόμενο

connex talk


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα,εχω να κανω μια ερωτιση σχετικα με το connex talk.εν λεω τα καταλαβα ολα εκτως απο ενα.Το κλασικο παγιο του οτε θα υπαρχει μετα την ενεργοποιηση της υπηρεσιας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που ξερω και το ξερουν και δεν σας το λενε,και το βλεπουν ολοι μετα στον λογαριασμο τους, ειναι οι απεριοστες χρεωσεις ειναι μονο για κλησεις οσων ειναι στο δικτυο του οτε,για να καταλαβης τι ενοω εχω τηλεφωνικο αριθμο που θυμιζει οτε αλλα δεν ειμαι εαν με καλεσεις θα χρεωθης χωρις να ενημερωθης κανονισε μην χρεωνεσε χωρις να το ξερεις στις κλησεις σου, που θα ειναι πολλοι και αυξανοντε κατα 6500 την εβδομαδα σε ολη την Ελλαδα με περισσοτερους Αθηνα και Θεσ/νικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα την γνωμη μου δεν αξιζει να βαλεις conn-x talk..Για να εχει καποιος Internet 8mbit με 384 Kbps upload δινει καθε μηνα 48,5? + 15? το μηνα για απεριοριστες κλησεις = 63,5? x 2 = 127? το διμηνο!! + το παγιο αν συνεχιζεις να το πληρωνεις...

Τη στιγμη που τα αντιστοιχα προγραμματα των αλλων εταιριων, με πολυ μεγαλυτερες ταχυτητες εχουν παγιο 80? ισως και λιγοτερο..

Βεβαια μπορεις απ οτι ειδα στο oteshop να φτιαξεις προγραμμα με χαμηλοτερη ταχυτητα και καποιο πακετο χρονου ομιλιας αλλα και παλι δε συμφερει νομιζω...

Και απορω δηλαδη πως ο ΟΤΕ προωθει τετοια προγραμματα τη στιγμη που ο ανταγωνισμος προσφερει πολυ καλυτερα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα,εχω να κανω μια ερωτιση σχετικα με το connex talk.εν λεω τα καταλαβα ολα εκτως απο ενα.Το κλασικο παγιο του οτε θα υπαρχει μετα την ενεργοποιηση της υπηρεσιας?

 

Δυστυχως φιλε θα υπαρχει, μονο οσοι ειναι Αθηνα και Θεσ/νικη εχουν την επιλογη να το καταργησουν επιλεγοντας μια αλλη εταιρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...