Προς το περιεχόμενο

προτασεις για ονομα αναψυκτηριου


nikiforospav

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια γεια σας,

Μπαινω κατευθειαν στο θεμα.

 

Ετοιμαζομαι να ανοιξω ενα αναψυκτηριο(καφε,τοστ,τυροπιτα κ.α) και εχω φαει εαν κολλημα στο ονομα

 

βαλτε λοιπον την φαντασια και τη δημιουργικοτητα Idea σας προτεινοντας μου ενα εξυπνο και πιασαρικο ονομα και μπειτε υποψηφιοι για νονοι

 

το μαγαζι ειναι πανω σε κυρια οδο αλλα οχι στο κεντρο

ο προσανατολισμος του οσουν αφορα την διακοσμηση και το στησιμο θα ειναι οσο το δυνατον πιο μοντερνο.

 

Το αναψυκτηριο θα απευθυνεται σε νεο κοσμο (κατα κυριο λογο φοιτητες,μαθητες) και σε περαστικους!

 

στην αρχη δεν θα εχει τραπεζακια εξω, αλλα το καλοκαιρι υπαρχει η πιθανοτητα να βγουνε τραπεζακια σε χωρο μπροστα απο το μαγαζι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 45
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

xaiρομαι που το thread εχει τοση γρηγορη ανταποκριση!

 

καποια αλλα ονοματα που εχω στο νου μου ειναι το

 

patcute

tasty

e-food

yammy

snack pit

star snack

 

για σκεφτειται και εσεις ωστε να καταληξω καπου!

ευχαριστω!

 

επειδη ειμαι επαρχια οσοι απο εσας κανουν μια βολτα στουσ δρομους των μεγαλων κεντρων (Αθηνα,θεσσαλονικη,Πατρα,Ηρακλειο) που εχει ποιο πολλα τετοια μαγαζια (φοιτητικα στεκια),μπορουν να βοηθησουν κρατωντας τα ονοματα τους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ονομα θα πρεπει να ειναι κατα την αποψη μου δυσιλλαβο και ευκολο στην αποτυπωση στο μυαλο του υποψηφιου πελατη!, οσο επισης πιασαρικο νεανικο μοντερνο και παιχνιδιαρικο

 

:confused::confused::confused::confused:

 

ζηταω πολλα:???:

:idea::arrow::?:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

junk food. η ειλικρινεια ειναι πιασιαρικη μερικες φορες χωρις πλακα. α με προλαβε αλλος. χωρις πλακα σκεψου το σοβαρα σιγουρα θα το θυμουνται τα πιτσιρικια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...