Προς το περιεχόμενο

ψαχνωντας το ονομα της!


Borden

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχω ενα pc εδω και πολλα χρονια και ,οπως ηταν αναμενομενο,χαλασε.Καηκε το ΜΒ και γι'αυτο το αλλαξα αλλα φαινεται να παρουσιαζει καποιο προβλημα συμβατοτητας με την καρτα γραφικων την οποια δεν ξερω το ονομα της αφου παει καιρος που πεταξα και το κουτι και το manual που τη συνοδευαν,το μονο που ξερω ειναι οτι ειναι τυπου GeForce 5200fx αλλα τιποτα το συγκεκριμενο.Μηπως μπορει κανεις πως μπορω να μαθω τον ακριβη της τυπο??(εχω κοιταξει τα αυτοκολλητα που ειναι κολλημενα πανω της και δεν λενε τιποτα παρα μονο το barcode):-|

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοείς υπάρχει πρόβλημα συμβατότητας?Την έχεις βάλει και δε παίζει ή δε μπορείς να τη βάλεις στη μητρική?

 

Πιστεύω να μην αγόρασες pci-express μητρική και να προσπαθείς να βάλεις AGP VGA πάνω της (Ξέρω είναι χαζό αλλά έχουν ακούσει πολλά τ'αυτιά μου τελευταία)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοείς υπάρχει πρόβλημα συμβατότητας?Την έχεις βάλει και δε παίζει ή δε μπορείς να τη βάλεις στη μητρική?

 

Πιστεύω να μην αγόρασες pci-express μητρική και να προσπαθείς να βάλεις AGP VGA πάνω της (Ξέρω είναι χαζό αλλά έχουν ακούσει πολλά τ'αυτιά μου τελευταία)

 

Εμενα ηρθε ενας στο μαγαζι και ειχε παρει μια αgp καρτα να την περασει σε pci-e μοbo.Το τι ειχε κανει στη για τη βαλει δεν λεγεται:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα ηρθε ενας στο μαγαζι και ειχε παρει μια αgp καρτα να την περασει σε pci-e μοbo.Το τι ειχε κανει στη για τη βαλει δεν λεγεται:mrgreen:

 

καταφερε και την εβαλε?Χωρις να καταστραψη ή να τροποποιηση το PCIX slot?

Ε τοτε του δινω συγχαρητηρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταφερε και την εβαλε?Χωρις να καταστραψη ή να τροποποιηση το PCIX slot?

Ε τοτε του δινω συγχαρητηρια

 

Δεν την εβαλε απλως χαλασε την εισοδο και ενα μερος της καρτας .Το παλικαρι λεμε δημιουργεισε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...