Προς το περιεχόμενο

lannet τελεια εξυπηρετηση!!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

οπως ειχα γραψει σε παλιο θεμα ειχα προβλημα με τη ταχυτητα της adsl 1024,σημερα πηρα την αποφαση να στειλω email στη lannnet για να αναφερω το προβλημα που εχω, και πιο ειναι το απιστευτο?με πηραν τηλεφωνο μεσα σε 5λεπτα απτη στιγμη που εστειλα το email:mrgreen:και καναμε κατι online test να δουν τι φταιει!

αυτο που μου εκανε εντυπωση ηταν η αμεση αντιδραση τους και οτι με πηραν αυτοι τηλ χωρις να χρειαστει να τους παρω εγω τηλ και να περιμενω εσαει στην αναμονη:mrgreen:

+1 στη λαννετ για την εξυπηρετηση!περιμενω συντομα να δω αποτελεσμα για τη ταχυτητα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Lannet είναι εταιρία που δεν κατακλύζετε από πελάτες. Είναι μικρή σχετικά με εταιρίες όπως Forthnet,HOL κλπ. Λογικό είναι αφού δεν έχουν αναμονές και όχι τόνους e-mail να σε πάρουν τηλ. Έτσι κάνει και η Forthnet απλά έχει πολλούς πελάτες (και όταν λέμε πολλούς δεν μιλάμε για σύγκριση με τη Lannet...η νύχτα με την μέρα....) ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Lannet είναι εταιρία που δεν κατακλύζετε από πελάτες. Είναι μικρή σχετικά με εταιρίες όπως Forthnet,HOL κλπ. Λογικό είναι αφού δεν έχουν αναμονές και όχι τόνους e-mail να σε πάρουν τηλ. Έτσι κάνει και η Forthnet απλά έχει πολλούς πελάτες (και όταν λέμε πολλούς δεν μιλάμε για σύγκριση με τη Lannet...η νύχτα με την μέρα....) ;)

 

δε διαφωνω μαυτο που λες,αλλα η απαντηση τους ηταν κατι παραπανω απο αμεση!μπορει να μην εχει το μεγαλο ογκο απο εμαιλ αλλα θα περιμεναν να τους παρω εγω τηλ και οχι αυτοι!εμενα μου δειχνει μια θετικη εικονα,ασχετα με το προβλημα που εχω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε διαφωνω μαυτο που λες,αλλα η απαντηση τους ηταν κατι παραπανω απο αμεση!μπορει να μην εχει το μεγαλο ογκο απο εμαιλ αλλα θα περιμεναν να τους παρω εγω τηλ και οχι αυτοι!εμενα μου δειχνει μια θετικη εικονα,ασχετα με το προβλημα που εχω

Etsi kanoun oles oi etaireies k ta tmhmata twn emails t an einai kati p mporoun na to lusoun amessa xwris na mple3oun me e-mail apanthseis klp k tous exeis dwsei thl se pairnoun autoi :)

 

auto na to 3ereis plhroforiaka :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Etsi kanoun oles oi etaireies k ta tmhmata twn emails t an einai kati p mporoun na to lusoun amessa xwris na mple3oun me e-mail apanthseis klp k tous exeis dwsei thl se pairnoun autoi :)

 

auto na to 3ereis plhroforiaka :)

 

καλως,απλα εμενα πρωτη φορα μου συμβαινει!μου εκανε θετικη εντυπωση και ηθελα να τη μοιραστω με σας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακομα στην ιδια χαμηλη ταχυτητα ειμαι,αλλα θα ερθει αυριο ενας τεχνικος απο λαννετ!να δουμε!ασχετο στη καλαματα η forthnet δεν εχει δικτυο ακομα αν ερθει σκεφτομαι να παω και σταθερη τηλεφωνια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Lannet είναι εταιρία που δεν κατακλύζετε από πελάτες. Είναι μικρή σχετικά με εταιρίες όπως Forthnet,HOL κλπ. Λογικό είναι αφού δεν έχουν αναμονές και όχι τόνους e-mail να σε πάρουν τηλ. Έτσι κάνει και η Forthnet απλά έχει πολλούς πελάτες (και όταν λέμε πολλούς δεν μιλάμε για σύγκριση με τη Lannet...η νύχτα με την μέρα....) ;)

 

καλα αστο η forthnet ειναι για τα μπαζα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...