Προς το περιεχόμενο

δωρεαν sms αλλα με ασχετο νουμερο ...


xenos57

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 4 μήνες μετά...
ξερουμε site ή εταιρεια που ....στελενεις sms και το λαμβανει ο αλλος αλλα σε νουμερο που βαΖΕΙς εσυ , χωρις ναναι το δικο σου ? :-|

 

Αν κατάλαβα εννοείς ως αποστολέας να εμφανίζεται νούμερο χωρίς να είναι απαραίτητα το προσωπικό σου κινητό..

 

 

Δες στο www.Bulker.gr, μπορείς να βάλεις είτε αριθμό είτε κείμενο στο πεδίο του αποστολέα. Θα πρέπει ωστόσο να επικοινωνήσεις μαζί τους για να γίνει επαλήθευση του αριθμού που θα χρησιμοποιήσεις (για να μη στέλνει ο καθένας με ότι αριθμό τηλεφώνου θέλει :devil:)

 

Butters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kai apo to olatzaba.gr boreis na steileis free.

to mono pou plirwneis einai 3 evrw kai kati gia tin energopoiisi,meta stelneis osa theleis kai me anafora.an exeis mia karta kukuruku,apo aytes pou dinoun free,tote einai mia xara.periosrismos:5 sms tin mera se enan sygekrimeno arithmo.

 

egw ayto ekana kai tin exw katavrei! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.mycosmos.gr

 

dwrean energopoiisi kai mporeis na stelneis 10 sms ti mera se ola ta diktua.

 

(το κακο ειναι πως ειναι μονο για Cosmote και εγω επειδη εχω WIND εχω account με το τηλ τις κοπελας μου--->αναγραφεται σε καθε μηνυμα --->απαντανε σε εκεινη αμα ειναι βλακες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
ξερουμε site ή εταιρεια που ....στελενεις sms και το λαμβανει ο αλλος αλλα σε νουμερο που βαΖΕΙς εσυ , χωρις ναναι το δικο σου ? :-|

Να σου πω την αλήθεια επειδή και εγώ χρησιμοποι΄πω την εν λόγω υπηρεσία δεν έχω βρεί καλύτερο και πιο οικονομικό site που να υποστηρίζει ΚΑΙ ελληνικά από το greeksms.gr!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Να σου πω την αλήθεια επειδή και εγώ χρησιμοποι΄πω την εν λόγω υπηρεσία δεν έχω βρεί καλύτερο και πιο οικονομικό site που να υποστηρίζει ΚΑΙ ελληνικά από το greeksms.gr!

 

Δεν έψαξες καλά... txt me gr, wadja klt

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
Δεν έψαξες καλά... txt me gr, wadja klt

 

θα συμφωνίσω με τον Websolutions1. τα πιο φθηνα sms και δοκιμασμενα αποστελνονται ολα τα sms ειμαι χρήστης πολυ καιρο και δεν ειχα ποτε προβληματα. και σημαντικο πολυ ευκολο στη χρηση!! http://www.greeksms.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου πω την αλήθεια επειδή και εγώ χρησιμοποι΄πω την εν λόγω υπηρεσία δεν έχω βρεί καλύτερο και πιο οικονομικό site που να υποστηρίζει ΚΑΙ ελληνικά από το gr****.gr!

 

θα συμφωνίσω με τον Websolutions1. τα πιο φθηνα sms και δοκιμασμενα αποστελνονται ολα τα sms ειμαι χρήστης πολυ καιρο και δεν ειχα ποτε προβληματα. και σημαντικο πολυ ευκολο στη χρηση!! http://www.g*****ms.gr

 

Χρήστης websolutions1: Γράφτηκε και από τότε έχει κάνει ένα post που εκθειάζει το site.

Χρήστης jenakos: Γράφτηκε και το μοναδικό post υποστηρίζει τον websolutions1 και εκθειάζει το ίδιο site (και για ένα θέμα που ήταν ανενεργό 4 μήνες).

 

Άντε να με πείτε υπερβολικά καχύποπτο και να δεχτώ ότι αυτοί οι δυο χρήστες δεν συνδέονται μεταξύ τους και ΔΕΝ κάνουν διαφήμιση στο site, αλλά έχω ακόμα μια απορία. Γιατί στο whois του domain (βλ εικόνα) εμφανίζει ως registrat την εταιρεία websolutions;

 

Τυχαίο και αυτό;

 

96478360.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...