Προς το περιεχόμενο

7800gt αξίζει


Xdanger

Προτεινόμενες αναρτήσεις

βρήκα την 7800gt σε oem μεταχειρησμένη γύρω στα 100e και ρωτάω αν αξίζει γιατί είναι dx9 και 256mb

 

edit: @kostasSTi δλδ όπως και γράφω και ποιο πάνω 100ε είναι οκ και θα παίζει τα νέα παιχνίδια, τώρα είμαι με την ενσωματομένη gma x3000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πάντα μπορείς να παίξεις. Σκέψου οτι είναι πολύ καλύτερη από μια 8600GT και λίγο χειρότερη από μια 8600GTS.

Και δεν τίθεται θέμα σύγκρισης με αυτή που έχεις τώρα, την on board...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πάντα μπορείς να παίξεις. Σκέψου οτι είναι πολύ καλύτερη από μια 8600GT και λίγο χειρότερη από μια 8600GTS.

Και δεν τίθεται θέμα σύγκρισης με αυτή που έχεις τώρα, την on board...

 

Σε benches :

8600GTS > 7800GTX > 7950GT > 7900GT > οριακά όμως 8600GT > 7900GS > 7800GT ... ;)

Οι τελευταίες τρεις θέσεις, είναι εντελώς οριακές μεταξύ τους ...

 

Σε in-game περιβάλλον όμως, και η 7900GS και η 7800GT ξεπερνούν την 8600GT ενώ ακόμα και η 7900GTX βρίσκεται πίσω από την 8600GTS :o

 

Θα σου πρότεινα να πάρεις την 7900GS, αφού 1) είναι καλύτερη από την 7800GT και 2) ΔΕΝ είναι μεταχειρισμένη ... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει iced το ξέρω μαζί σου ... Απλά αναφέρθηκα σε αυτά, γιατί π.χ. για εμένα πιο πολύ ρόλο παίζουν τα benches παρά τα in game graphics ;) Αφού παιχνίδια δεν παίζω ... Τώρα τελευταία άρχισα να φλερτάρω βέβαια πολύ με το Car Chase & Nature του 3D01 ... :D

 

@Xdanger: Τπτ man ... Εδώ είμαστε να βοηθάμε ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...