Προς το περιεχόμενο

Paypal (Πρόβλημα μεταφοράς στο λογαριασμό μου)


Birdline

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω ένα busines account στο Paypal, αλλά δε μπορώ να μεταφέρω τα χρήματα στο λογαριασμό μου στη Eurobank.

 

Το Paypal μου λέει οτι υπάρχει κάποιο λάθος (Invalid Account Information).

Μπορεί κάποιος να μου πεί τι ακριβώς γράφω (όταν προσθέτω ένα τραπεζικό λογαριασμό) στα πεδία :

 

1. Bank Name : (το όνομα της τράπεζας π.χ. Eurobank ή το swift π.χ. EFGBGRAA)

2. Bank Location : (Greece ή π.χ. Athens)

3. Account type : (Checking ή Savings)

 

Και κάτι ακόμα, ο λογαριασμός της τράπεζας μπορεί να είναι οποιοσδήποτε καταθετικός ή πρέπει να είναι όψεως?

 

Ευχαριστώ πολύ,

Σπύρος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ένα busines account στο Paypal, αλλά δε μπορώ να μεταφέρω τα χρήματα στο λογαριασμό μου στη Eurobank.

 

Το Paypal μου λέει οτι υπάρχει κάποιο λάθος (Invalid Account Information).

Μπορεί κάποιος να μου πεί τι ακριβώς γράφω (όταν προσθέτω ένα τραπεζικό λογαριασμό) στα πεδία :

 

1. Bank Name : (το όνομα της τράπεζας π.χ. Eurobank ή το swift π.χ. EFGBGRAA)

2. Bank Location : (Greece ή π.χ. Athens)

3. Account type : (Checking ή Savings)

 

Και κάτι ακόμα, ο λογαριασμός της τράπεζας μπορεί να είναι οποιοσδήποτε καταθετικός ή πρέπει να είναι όψεως?

 

Ευχαριστώ πολύ,

Σπύρος

Τα πεδια ειναι ευκολο να τα συμπληρωσεις, βαζεις country GREECE, το ονοματεπωνυμο σου, ονομα τραπεζας κανονικα, Athens αν ο λογαριασμος εχει ανοιχτει εκει, savings αν ειναι καταθετικος και αυτο που εχει μεγαλυτερη σημασια ειναι το IBAN Nr. Κανονικα καπου πρεπει να ειναι τυπωμενο αν εχεις βιβλιο καταθεσεων. Αν δε το βρισκεις, ρωτησε τη τραπεζα σου ποιο ειναι το IBAN.Δε παιζει κανενα ρολο αν ο λογαριασμος ειναι καταθετικος η οψεως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...