Προς το περιεχόμενο

symvoules gia laptop


xenaki*

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Endiaferomai gia agora laptop gyrw sta 1500-1800 euro.Mporeite na me voithisete plz giati eimai ligo asxeti? :-? tha leipw ekswteriko gia douleia kai metaptyxiako kai to thelw toso gia epaggelmatiki,oso kai gia proswpiki xrisi.tha prepei na parw kai ekswteriko skliro?

thanx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=1&category=69975850&product=985570

μπορεις να κάνεις τα πάντα με αυτο το λάπτοπ το εχω κ εγώ..εξωτερικο δίσκο, αν σου χρειαζεται, φυσικα και μπορεις να πάρεις..αρκετα είναι όμως και τα 240GB αποθηκευτικου χώρου που έχει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α..την εταιρεία που ανακαλει της μπαταριες των φορητων της πίσω..δεν νομιζω..πίστεψε με του κάνω πολύ "βαρια" χρηση και δεν καταλαβαίνει τιποτα..δεν είμαι απο τους χρήστες που αγοράζουν κάτι για να περιμένουν να "αποκριθει"..δεν γνωρίζω για τα desktop της εταιρείας..ειναι εξαιρετικο μηχανημα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ανυσηχείς γι αυτο σου απαντώ γιατι θέλω να σε βοηθήσω..οχι η μνημη είναι ίδια..2gb έχουν κ τα δυο..η χωριτικότητα του σκληρου δίσκου αλλάζει..έχει 160GB..όχι η διαφορές δεν είναι ιδιαίτερα αισθητές στον μέσο χρήστη..προσφέρει επισης πάρα πολλα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φυσικά και όχι..είναι ηλίθιο κατά τη γνώμη μου για την ασφάλεια και την χρήση του laptop σου..αυτό το κάνουν όσοι δεν θέλουν να έχουν το λειτουργικό του 2007 και θέλουν να έχουν του 2001..επίσης όσοι έχουν φορητούς των 800 κ κάτω ευρώ..ακόμα και κάποιες εξαιρέσεις κάποιων επαγγελματιών που τα προγράμματα τους δεν τρέχουν στα vista..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσχετο, αλλά, εγώ που έχω ένα φετινό HP laptop με xp αρχικά, να του βάλω τα vista που μου έστειλαν από τη HP; Τα έχω στο συρτάρι και κάθονται έχοντας ακούσει τα χίλια μύρια... Υπόψιν, η HP εκτός από τα vista στέλνει και δισκάκι με όλες τις απαραίτητες αναβαθμίσεις σε επίπεδο drivers κλπ...

 

Να την πάρω την απόφαση;

 

:)

 

Μιλάω για αυτό:

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/document?docname=c00795619&lc=en&cc=uk&dlc=en&product=3316556&rule=37791&lang=en

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί όχι συμπολίτη?δεν βαρέθηκες ακόμα να βλέπεις τα άθλια xp?..αν είχες άλλο ένα gb ram θα ήταν φυσικά καλύτερα..αλλά έχουν πολύ καλή διαχείριση πόρων κ δεν θα έχεις προβλήματα και το κυριότερο..είναι 6 χρόνια νεώτερο λειτουργικό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε, αυτό με τη μνήμη λίγο με κρατάει, κατά τα άλλα το συστηματάκι φυσάει...

 

Μάλλον, είμαι έτοιμος να πάρω τη μεγάλη απόφαση...

 

Thanks Venisk - n' disqualified - for your comment...

 

 

-------------

Πάντως, τώρα που το ξανασκέφτομαι, δεν πρέπει να είναι πρόβλημα το 1gb διότι είχα περάσει vista στο desktop μου με 1gb και με σχετικά αρχαία σύνθεση και δούλευαν όλα ρολόι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιταξε, με 2 γιγκα μνημη θα κανεις ανετα δουλεια αλλιως θα παιδευεσαι αδικα, αγορασε ενα ντιμακι φθηνα απο ηλεκτρονικο πολυκαταστημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...