Προς το περιεχόμενο

An einai DINATON!


Redeemer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αισχος,αιδώς, ασυδοσία, τι θα κανουν ολοι αυτοι που αγορασαν καρτες δχ10; θα τις πεταξουν;αυτα δεν ειναι πραγματα, χαρίστε τις 8800 σε μενα.δε γουσταρω το 10.1,θελω να μεινω με το 10 και ας μην υπαρχουν παιχνιδια.Οποιος δε γουσταρει την 8800 του οχι την gts, την αλλη την καλή θέλω, παρακαλώ pm. Μόνο σοβαρές προτάσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει και εγω πηρα 2900χτ αλλα δν την πηρα για το τρομερο δχ10 αλλα για τ οδχ9 και τις τρομερες δυνατοτητες της ;).

Αστους να βγαζουνε δχ.Εμεις θα περνουμε καρτες συμφωνα με το τι μπορουνε να δωσουνε οχι συμφωνα με το δχυποστηρηζουν.δν λεω πεζει και αυτο μεγαλο ρολο αλλα τι να κανεις μια καρτα που δν μπορει καλα καλα να παιξει δχ9 και να υποστηρηζη το 10.

Που θελω να καταληξω.

Κανενας δν αγορασε τπτ τζαμπα(λογικο ολοι τα πληρωσαμε ;))μεχρι να βγουνε καλα παιχνιδια σε δχ10 και 10.1 οι 8800 και 2900 σειρες θα χρησημοποιουνται ακομα(οχι σαν κορηφες)αλλα θα μπορουν να ανταπελξελθουν.Καταλαβατε το νοημα πιστευω ;).

Και αν παρολα αυτα πιστευετε πως τζαμπα αγορασατε καρτες γραφηκων εδω ειμαι να σας τις παρω ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μάλλον δεν μπήκε κανένας στον κόπο να διαβάσει το link που έδωσα, όπου έχει εξαντληθεί το θέμα....

 

Κάτσε και παρακολούθα απλά και γέλα,έχει πλάκα :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OXOU afou briskoun kai ta kanoun, kala na pathoun thelane d10 gia na einai mprosta kai na koimounte yshxoi giati exoun thh teleytaia leksh ths modas antegia twra moko.-

 

αχ, καλά να πάθουμε, να μάθουμε άλλη φορά να παίρνουμε αυτά που λέει το ''Cosmopolitan''....

εγώ δεν είχα σκοπό να την πάρω, αλλά οι άλλες με στενεύανε λίγο στη μέση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...