Προς το περιεχόμενο

scrabble


bluesattack

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδια....παιζει κανεις φανατικα scrabble ? Θελουμε να φτιαξουμε ενα μινι ιντερνικο τουρνουα...ετσι για το κεφι και το hobby μας και μονο...οποιος εχει τον απαιτουμενο ελευθερο χρονο και ενδιαφερεται ας ριξει ενα ποστ εδω..ειμαστε 3-4 ατομα μεχρι στιγμης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγώ παίζω φανατικά, αλλά εκτονώνομαι στις "σταυρολεξίες" στο zoo.gr

 

Εδώ που τα λέμε δεν υπάρχει και κανένα άλλο ελληνικό της προκοπής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγώ παίζω φανατικά, αλλά εκτονώνομαι στις "σταυρολεξίες" στο zoo.gr

 

Εδώ που τα λέμε δεν υπάρχει και κανένα άλλο ελληνικό της προκοπής.

 

Να σε βαλω στη λιστα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να με βάλεις; Αφού το είδα. Μάπα το καρπούζι.

 

Δεν καταλαβες μαλλον..ακυρο....το θεμα ηταν να μαζευτουμε καμμια 10 ατομα (ειμαστε ηδη 3 )και να κανουμε ενα δικο μας τουρνουα...με δικη μας βαθμολογια κλπ για την παρτη μας και μονο.. και για το κεφι μας και μονο..και απλως το σαιτ που σου εδειξα ειναι εκει οπου θα μπορουσαν να γινουν οι αγωνες..ειναι το σαιτ οπου γινονται και πανελληνιοι ιντερνικοι αγωνες...αν ηθελα να παιζω για ''βαθμολογιες '' τυπου zoo και να κανω και chat...θα επαιζα στο ζοο..

 

Φιλικα....συγνωμη αν ισως δεν το εξηγησα καλα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο σαιτ αυτο δεν μαζευεται κοσμος οπως στο zoo κλπ κλπ..δεν εχει καμμια σχεση....απλως ειναι η πλατφορμα να παιξεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο ακούγεται αλλά φαντάζομαι θα θέλει κάποιον σταθερό χρόνο κι εγώ στο ίντερνετ ποτέ δεν έχω πρόγραμμα. Όταν μου την δώσει ξαφνικά πάω ως το ζου αλλά να σου πω την αλήθεια το βαρέθηκα κι αυτό λιγάκι, ειδικά όταν με 1-2 nicknames που είχα κορυφαίες βαθμολογίες τα είδα να εξαφανίζονται ως δια μαγείας μιας και οι administrators είναι λιγάκι κομπλεξικοί και εκδικούνται με διάφορους τρόπους. Θα συμφωνείς νομίζω όμως ότι τίποτα δεν είναι σαν το αληθινό scrabble.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου φαινεται και παλι δεν το εξηγησα καλα..χαχαχαχ....βαριεμαι να γραφω γιαυτο...δεν θελει σταθερο χρονο κλπ..δεν θα παιζαμε ετσι...η ιδεα ηταν να μαζευτουμε ας πουμε 8-10 ατομα να κανουμε δυο ομιλους-κληρωση (που να φαινονται σε ενα thread ) σε στυλ tsampions league βρε :ppp και να παιζαμε 3 4 5 αγωνες ο καθενας αναλογα και αν περναγε καποιος...και αυτο θα γινοταν σε ωρα που θα γουσταραμε εμεις...θα μου εστελνες ενα πμ ας πουμε..και θα μου ελεγες...ρε bluesattack ποτε λες να παιξουμε τον μεταξυ μας αγωνα...εγω μπορω αυριο στις 9...και εγω αν εκανα ελιγμο απο την γυναικα και δεν επαιζε ο θρυλος θα ελεγα ο.κ....αχααχ

Θα υπηρχε ας πουμε ενα χρονικο διαστημα..3 4 μερες για εναν αγωνα ξερω εγω..για να τελειωσουμε και καποτε....και μολις θα τελειωναμε οριστικα τελος το thread και το ''πρωταθλημα''

Γιαυτο ειπα αν παιζει καποιος φανατικα...να υπαρχει ευχερεια χρονου αλλα οχι να δωσει εναν αγωνα και μετα να βαλουμε την Νικολουλη να τον βρει...

 

Τεσπα οποιος θελει το λεει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

ξέρει κανεις κανένα καλό προγραμματάκι που να ψάχνει σε ένα λεξικό πχ με ελληνικές λέξεις έχωντας σαν είσοδο κάποια γράμματα.. και να μπορεί να τα βάζει σε σωστή σειρά εννοώ και να βγάζει όλους τους δυνατούς συνδιασμούς..

Κάτι με γραφικό περιβάλον γρήγορη αναζήτηση κλπ θα είναι πολύ καλό..!

Ευχαριστώ..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...