Προς το περιεχόμενο

karta ixou kai agora


wizzyman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω ποιος είναι ο John Fatality κι επειδή αλλάζει χρώμα σε κάποια parts για υπολογιστές, οι εταιρίες τα πουλάνε ακριβότερα...

 

Δεν βλέπω τη διαφορά τιμής ανάμεσα στα δύο προϊόντα, καθώς το ένα είναι εξαντλημένο, αλλά ακόμη κι αν ήταν φθινότερο το fatality, εγώ θα προτιμούσα την απλή έκδοση, το κόκκινο δεν μου πολύ-αρέσει.

 

Κατά τα άλλα οι κάρτες είναι πανομοιότυπες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατρχας δινεις παρα πολλα ευρουλακια για τον σκοπο που την θες.και δευτερον,τη ηχεια εχεις? αν δεν εχεις καλα ηχεια δεν αξιζει μια τετοια αγορα,ειναι σαν να εχεις ενα hi end pc..για να παιζεις pacman και πασιεντζα.προσφατα πηρα τα χ-540 της logitech και ειμαι ικανοποιημενος για χρηση δωματιου .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω ποιος είναι ο John Fatality κι επειδή αλλάζει χρώμα σε κάποια parts για υπολογιστές, οι εταιρίες τα πουλάνε ακριβότερα...

 

Δεν βλέπω τη διαφορά τιμής ανάμεσα στα δύο προϊόντα, καθώς το ένα είναι εξαντλημένο, αλλά ακόμη κι αν ήταν φθινότερο το fatality, εγώ θα προτιμούσα την απλή έκδοση, το κόκκινο δεν μου πολύ-αρέσει.

 

Κατά τα άλλα οι κάρτες είναι πανομοιότυπες.

 

h Fatal1ty exei 64mb X-Ram enw h Platinum (non Fatal1ty) oxi :P

 

o Fatal1ty htan world champion tou Quake :) (kai merikwn allwn games :) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

h Fatal1ty exei 64mb X-Ram enw h Platinum (non Fatal1ty) oxi :P

 

o Fatal1ty htan world champion tou Quake :) (kai merikwn allwn games :) )

 

Ναι αλλα στον ηχο καταλαβαινεις καμμια διαφορα...δεν νομιζω !!

 

Και αμα ηταν πρωταθλητης...δεν αγοραζω μπλουζακι με το ονομα του..καρτα ηχου αγοραζω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι ηχεια εχεις...την θελεις περισσοτερο για μουσικη η games dvd ?

Aμα τι θες για μουσικη εκτος των κλασικων λυσεων (m-audio , emu , terrateck klp) και μπορεις να δωσεις 160 ε που κανει η fatality δωσε 200 και παρε αυτην

Auzen X-Meridian 7.1....η δες και αυτην AUZEN PRELUDE 7.1 που λογικα απευθυνεται και σε games....αν τα ηχεια σου ειναι μετρια...παρε καμμια μεταχειρισμενη aydigy 2 zs, 4 , x-fi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Ναι αλλα στον ηχο καταλαβαινεις καμμια διαφορα...δεν νομιζω !!

 

Και αμα ηταν πρωταθλητης...δεν αγοραζω μπλουζακι με το ονομα του..καρτα ηχου αγοραζω..

 

h X-Ram einai kai kala gia games...gia na yparxoun ligoteres apwleies sta fps...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Auzen X-Meridian 7.1....η δες και αυτην AUZEN PRELUDE 7.1

και οι δύο κορυφαίες κάρτες, δυστυχώς την πρώτη είναι λίγο δύσκολο πλέον να την βρεις, την PRELUDE την πήρα από το overclockers.co.uk και την περιμένω από χθες... Απ'ότι έχω διαβάσει είναι μακράν καλύτερη από την Creative ;-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, μια ερώτηση γιατί δεν καταλαβαίνω.

 

Θέλω να πάρω την απλή την X-Fi. Τι διαφορά έχει η έκδοση Audio απο την Gamer; Γιατί η 2η είναι αρκετά ακριβότερη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και οι δύο κορυφαίες κάρτες, δυστυχώς την πρώτη είναι λίγο δύσκολο πλέον να την βρεις, την PRELUDE την πήρα από το overclockers.co.uk και την περιμένω από χθες... Απ'ότι έχω διαβάσει είναι μακράν καλύτερη από την Creative ;-)

 

Περιμενω ενα εκτενεστατο review ...τι ηχεια εχεις ?

 

Ποσο την πηρες απεξω ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

h Fatal1ty exei 64mb X-Ram enw h Platinum (non Fatal1ty) oxi :P

 

Η διαφορα είναι μόνο στα παιχνίδια; Και για πόσα fps μιλάμε (δεν νομίζω βελτίωση πάνω από 2-3% στα fps)

 

o Fatal1ty htan world champion tou Quake :) (kai merikwn allwn games :) )

 

Μπράβο του!

 

Όχι όμως και να χρυσοπληρώνει ο κόσμος την υπογραφή του! Σιγά τι έκανε...

 

@wizzyman

 

Τι ηχεία έχεις; Αν είναι τίποτα 2.1 ή 5.1 με 50-100 ευρώ δεν θα δεις και πολύ μεγάλη διαφορα (δεν αξίζει).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Η διαφορα είναι μόνο στα παιχνίδια; Και για πόσα fps μιλάμε (δεν νομίζω βελτίωση πάνω από 2-3% στα fps)

 

 

 

Μπράβο του!

 

Όχι όμως και να χρυσοπληρώνει ο κόσμος την υπογραφή του! Σιγά τι έκανε...

 

paizei kai 0% :P den exw akousei kala logia gia to an veltiwnei pragmati h oxi tis epidoseis... :(

 

nai giati einai ta mona proionta pou xrysoplhrwnoume me tetoiou eidous "ypografes"... :S

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...