Προς το περιεχόμενο

Πώς μπορώ να ξεκλειδώσω το Sony Ericsson W800i?


vento80

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΕΝΑ SONY ERICSSON W800i ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΟ ΣΕ ΔΙΚΤΥΟ (ORANGE) ΤΗΣ UK . ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΑΚΡΗ ΜΕ ΤΑ ΞΕΚΛΕΙΔΩΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΑΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ, Η ΤΗΝ SONY ERICSSON ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΒΡΕΙΤΕ ΜΙΑ ΛΥΣΗ????:confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση:

 

Όταν τοποθετείς μια ελληνική κάρτα Sim σου εμφανίζει το μήνυμα να δώσεις κωδικό ξεκλειδώματος?

 

oxi, apla moy vgazei oti prepei na valw th sim mesa...enw exw hdh sim, me alla logia den tin anagnwrizei... o filos pou mou eipe na steilw pm, mallon xathike kapou sto dromo...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oxi, apla moy vgazei oti prepei na valw th sim mesa...enw exw hdh sim, me alla logia den tin anagnwrizei... o filos pou mou eipe na steilw pm, mallon xathike kapou sto dromo...

 

Άρα δεν πρέπει να είναι κλειδωμένη ...:confused:

Οι κλειδωμένες συσκευές βγάζουν το μήνυμα "Εισαγετε κωδ. ξεκλ." και βάζεις τον κωδικό που σου ανακοινώνει η εταιρεία κινητής τηλεφωνίας...(στην προκειμένη περίπτωση η Orange Uk )

 

Παρουσιάζεται το ίδιο μήνυμα με οποιαδήποτε κάρτα sim και αν βάλεις ....

Δηλαδή και με cosmote /wind/vodafone???

 

Αν ναι τότε μάλλον κάτι γίνεται με την συσκευή κάποιο άλλο κλείδωμα πρέπει να έχει φάει.... Νομίζω πως υπάρχουν κάτι προγραμματακια που σε βοηθούν να κάνεις παράκαμψη .... Αλλά δεν τα ξέρω δεν έχει τύχει να ασχοληθώ ....

 

Στον binary_dreamer έστειλες pm?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα δεν πρέπει να είναι κλειδωμένη ...:confused:

Οι κλειδωμένες συσκευές βγάζουν το μήνυμα "Εισαγετε κωδ. ξεκλ." και βάζεις τον κωδικό που σου ανακοινώνει η εταιρεία κινητής τηλεφωνίας...(στην προκειμένη περίπτωση η Orange Uk )

 

Παρουσιάζεται το ίδιο μήνυμα με οποιαδήποτε κάρτα sim και αν βάλεις ....

Δηλαδή και με cosmote /wind/vodafone???

 

Στον binary_dreamer έστειλες pm?

 

Nai tou esteila, alla pros to paron den phra kapoia apanthsh. De mou zhtaei kapoion kwdiko kai apo ekei pou to agorasa mou eipan oti h syskevh einai kleidwmenh sto sygkekrimeno diktyo, opote tha prepei na to xekleidwsw egw apo edw. De diavazei kamia allh karta . Xreiazetai xekleidwma

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς δεν είναι συνδεδεμένος μόλις το δει θα σου απαντήσει μην ανυσηχείς...

 

Για μίλα και τα παιδιά αυτού του ποστ είναι παλαιό αλλά δεν ξέρεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

 

Διάβασε εδώ : http://www.9volto.gr/menu/

 

Στη συνέχεια , μπορείς να επικοινωνήσεις με τα πολύ εξυπηρετικά παιδιά του τεχνικού τμήματος στο : 210 4118176

 

Το κατάστημα βρίσκεται στον Πειραιά.

Για περισσότερες πληροφορίες , δες εδώ : http://www.9volto.gr/menu/index.php?target=pages&page_id=36

 

Μιλάς μαζί τους , του εξηγείς την περίπτωση και σου λένε σχεδόν αμέσως αν γίνεται και με τι κόστος.

 

Εγώ και άλλοι 2-3 φίλοι , με PDA , έχουμε μείνει πολύ ικανοποιημένοι.

 

Τα ξαναλέμε αν χρειαστείς κάτι.

 

Φιλικά

 

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...