Προς το περιεχόμενο

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

altimeter

Thomson speedtouch 585

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα σε ολους ειμαι νεος στο forum αλλα ευχαριστω για τη βοηθεια σας απο την αρχη. μια ερωτηση μονο εχω ενα Thomson speedtouch 585i v6 isdn για να παιξει σε psdn χρειαζετε να αλλαξω κατι και αν ναι τι πως και απο που. Ευχαριστω.

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε louben ευχαριστω αλλα παλαιοτερα ειχα ενα αλλο modem δεν θυμαμαι την μαρκα και εκανα αλλαγη στο firmware που ειχε απο psdn σε isdn και δουλεψε μετα σε isdn αψογα. Ελεγα λοιπον αν μπορω να κανω το ιδιο και σε αυτο. Και επειδη εχω δυο τρια δεν με πειραζει μια δοκιμη. απλα που θα βρω firmware για thomson 585 v6 psdn? ευχαριστω

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

επειδη το ειχα ψαξει πριν αγορασω το μοντεμ αυτο και ειχα isdn την οποια και επιτηδες εκανα pstn νομιζω οτι δεν γινεται.Σε μερικα (px usrobotics) γινεται απο οτι ξερω.Τωρα αν υπαρχει καποις εμεπιροτερος ας πει.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Κι εγώ ήμουν στην ίδια ακριβώς κατάσταση με το ίδιο router.

Τελικά...

ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΛΕΜΕ!!!!

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

να ρωτήσω κι εγώ κάτι σχετικό με αυτό το modem? μπορώ να το χρησιμοποιήσω με την forthnet2play? είναι adsl2 ή θα έχω πρόβλημα?

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Ειναι adsl2+ ναι , τωρα για αν θα εχεις προβλημα με forthnet2play δεν ξερω . Εγω με vivodi adsl και τωρα Otenet δεν ειχα καποιο προβλημα

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Όχι δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα.

Θα το κάνω κι εγώ μόλις ενεργοποιηθεί το 2play στο σπίτι μου.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

ευχαριστώ παιδιά γιατί το router που μου έστειλαν από την forthnet είναι λίγο άθλιο, άσε που χρειάζομαι να είναι ασύρματο για το laptop μου.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

an ennoeis athlio to siemens den einai athlio.firmware gia speedtouch sto site tis speedtouch alla den tha petixei.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

αν και η περιεργια σκοτωσε τη γατα θα το προσπαθησω και θα σας πω το αποτελεσμα που το υποψιαζομαι ποιο θα ειναι. ευχαριστω για τις απαντησεις.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • Δημιουργία νέου...