Προς το περιεχόμενο

k800 bluetooth password


tasosrs2000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα παιδιά,μήπως ξέρετε αν γίνεται να αφαιρέσω το password από το K800?Κάθε φορά που κάνει σύνδεση με ένα κινητό που δεν το έχω αποθηκευμένο,ζητάει να βάλω password κ εγώ κ ο άλλος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

apla vazete enan koino kodiko kai esu kai o aallos !! opoion na einai !! mporei na einai kai mono ena psifio !!:) den einai kapoios standar kodikos !!:) ton kathorizeis ekeinh thn stigmh !! kane mi anazathsh stis rithmiseis tou bluetooth !! logika tha mporeis na ton vgaleis!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε φορά που κάνεις σύζευξη (pairing) με νέο κινητό είναι λογικό να σου ζητάει κωδικό που δίνεις εκείνη τη στιγμή και στις δύο συσκευές.

Δεν υπάρχει δηλαδή ένας προκαθορισμένος κωδικός που μπορείς να τον διαγράψεις ώστε να συνδέεσαι αυτόματα με άγνωστα τηλέφωνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι βάζουμε κοινό κωδικό το ξέρω,αλλά όταν δεν τον ξέρει ο άλλος κ εσύ δεν μπορείς να τον πεις γιατί δεν ξέρεις ποιος σου στέλνει,τότε υπάρχει πρόβλημα.Υπάρχουν κινητά που δεν ζητάνε password κ έλεγα μήπως υπάρχει κάποιος τρόπος να το αφαιρέσω τελείως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oxi den ginetai auto..synithws ena i tessera midenika, to pio koino k auto pou dokimastika vazoun oloi otan yparxei zeuksi me agnwsti syskeui bluetooth, meta gia na min sou zitisei ek neou kwdiko gia mia syskeui i opoia einai idi sti lista sou, polles syskeues, theloun na tin orizeis ws 'aksiopisti' gia na kaneis file transfer i otidipote allo, opote meta mporei na min xreizetai oute kan epivevaiwsi gia tin lipsi, epanalamvanw - analoga panta me tin syskeui..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αν τον βάλεις μια φορά σε μία συσκευή δεν το ξαναζητάει.Απλά έλεγα μήπως εβγαινε,γιατί σε μερικές δεν κόβει να βάλουν τα 4 μηδενικά.Έγινε,ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...